Ak Parti kazanırsa ne yapacaksınız?

Eee arkadaşlar. Ne yapacağız?

1685306437812.png

Türk bayrağını yaktılar Suriyeliler hayırlı olsun artık onların bayrağını kullanırız sorun olmaz.

Daha önce de demiştim normal hayatımıza devam edeceğiz.
Dayı hiç kusura bakma da, şeriat gelmese bile alım gücü düşecek kabullen bunu.

Türk bayrağını yaktılar Suriyeliler hayırlı olsun artık onların bayrağını kullanırız sorun olmaz.

Dayı hiç kusura bakma da, şeriat gelmese bile alım gücü düşecek kabullen bunu.
Alım gücü yerleri görecek. Bir büyük deprem daha olursa yine ölecek insanlar. Pasaport değerimiz daha da azalacak. Yine yabancı ülkelerle ilişkilerimiz olmayacak. Daha da dışa bağımlı olacağız. Dolar 30 olacak en az o da. Daha tonla şey var da üşendim saymaya yeter bu. Umarım mutlusunuzdur malum partililer. Bir de çıkıp bunları kutladınız ya sokakta helal olsun.

Alım gücü yerleri görecek. Bir büyük deprem daha olursa yine ölecek insanlar. Pasaport değerimiz daha da azalacak. Yine yabancı ülkelerle ilişkilerimiz olmayacak. Daha da dışa bağımlı olacağız. Dolar 30 olacak en az o da. Daha tonla şey var da üşendim saymaya yeter bu. Umarım mutlusunuzdur malum partililer. Bir de çıkıp bunları kutladınız ya sokakta helal olsun.
Aa doğru İstanbul depremi vardı da orayı biz almıştık ya.

Bak Adana'da 2 seçimde de çaktık 30 seçim daha olsun biz çakacağız AKP'ye miting bile yapmak istemez :D

Bizim insanımız normalleştirmeyi çok seviyor o yüzden dün 27 Mayıs nasılsa 29 Mayıstan sonrada öyle olacak. Her şey olduğu gibi devam ediyor. İnsanların istediği olmasa bile iki gün sonra unutup alışıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı