AK400 Zero Dark Plus mı Assassin Spirit 120 Plus V2 mi?

fieste

Kilopat
Daha fazla  
7500F işlemci için kullanmayı düşünüyorum ikisi arasında kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?
1.4K
1K.
KASAM:

IMG_20240324_174102.jpg

Aralarında performans olarak pek bir fark olacağını sanmıyorum. Assassin Spirit daha ucuz, AK400 ZERO DARK PLUS da çok güzel görünüyor. Önceliğinize göre karar verin.

Altta ki olanı almalısın ancak Amazon'da Nays geri ödemesi olduğu için ben DeepCool alırdım.

Bu arada Thermalright olanda 1 gram TF4 macun çıkıyor DeepCool da ise soğutucuya sürülü geliyor.

Aralarında performans olarak pek bir fark olacağını sanmıyorum. Assassin Spirit daha ucuz, AK400 ZERO DARK PLUS da çok güzel görünüyor. Önceliğinize göre karar verin.

performans olarak farkı yoksa alınabilir. Sıkıntısı olan bir model olmasın yeter ki :)

Altta ki olanı almalısın ancak Amazon'da Nays geri ödemesi olduğu için ben DeepCool alırdım.

Bu arada Thermalright olanda 1 gram TF4 macun çıkıyor DeepCool da ise soğutucuya sürülü geliyor.

Nays falan bilmiyorum ben direk alıp geçiyorum -,-

Performans olarak farkı yoksa alınabilir. Sıkıntısı olan bir model olmasın yeter ki :)

400 lira fazladan vermeye gerek yok ancak DeepCool görünüş olarak daha iyi ve ben fanlarının daha ömürlük olacağını düşünüyorum.

Ayrıca bunu da alabilirsin geleceğe yönelik olur.

400 lira fazladan vermeye gerek yok ancak DeepCool görünüş olarak daha iyi ve ben fanlarının daha ömürlük olacağını düşünüyorum.

Ayrıca bunu da alabilirsin geleceğe yönelik olur.

o soğutucu da gördüm ama kasam küçük sonra benim için bir sıkıntı çıkarmasın?

Yeni konular

Geri
Yukarı