Akademisyen hocayı nasıl şikayet edebilirim?

Prism

Hectopat
Yer
[email protected]
Arkadaşlar bu sabah girdiğimiz inkılap dersinin sınavı bu akşam açıklandı. Sınavda herkes şikayetçi, kimse hakettiği puanı bile almamış (ben de dahil). Hoca muhtemelen sınavları okumadı bile. Herkese kafasından sallayarak veya ilk sınavına yakın puanlar vermiş. Bu hoca hakkında ne yapabilirim? İtiraz hakkımız var galiba ama bunun dışında neler yapılabilir?
(Ders Online ders fakat sınava yüz yüze girdik)
@Little Cat

Son düzenleyen: Moderatör:

333365

Terapat
Makaleler
51
Yer
KKTC
Sınava belirtilen doğrultuda itiraz etme hakkınız bulunuyor. Onun için üniversite yönetmeliğe bakmanız gerekmektedir.

KS
KS
Prism

Prism

Hectopat
Yer
[email protected]
Sınava belirtilen doğrultuda itiraz etme hakkınız bulunuyor. Onun için üniversite yönetmeliğe bakmanız gerekmektedir.
Bizde sınıf temsilcisi konuşmuştu birileriyle. Sizin de varsa bir söyleyin.
Çıldırdık sınıfça yeminle. Adam sınavları okumamış bildiğin kura çekerek puan vermiş herkese. Temsilcimiz var pazartesi günü konuşacak. Teşekkürler.

Blacksidemre

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Crimson
Bizim de seçmeli dersin sınavında aynısı yaşandı. 100'lük kağıt vermeme rağmen ben de dahil çoğu arkadaşım vize notunu aldı. 1 AKTS olduğu için üzerine gitmedim.

avcitalip

Kilopat
Yer
Zonguldak
Arkadaşlar bu sabah girdiğimiz inkılap dersinin sınavı bu akşam açıklandı. Sınavda herkes şikayetçi, kimse hakettiği puanı bile almamış (ben de dahil). Hoca muhtemelen sınavları okumadı bile. Herkese kafasından sallayarak veya ilk sınavına yakın puanlar vermiş. Bu hoca hakkında ne yapabilirim? İtiraz hakkımız var galiba ama bunun dışında neler yapılabilir?
(Ders Online ders fakat sınava yüz yüze girdik)
@Little Cat
Bir şey çıkmıyor. Önemli bir ders değil alttan alın, zıtlaşmayın.

Yeni konular

Yukarı