Akakce.com "Avukatımız aracılığıyla işlem başlatıldı" uyarısı

Akakçe ile bence bir iletişim kurun yine de. 10 yıl sonra karşınıza çıkar sonra malum burası Türkiye.

Arkadaşlar bugün akşam 10 civarı spora giderken AVM girişinde bir akrabamın HES kodunu kullanmaya çalışmıştım. Çünkü hayat eve sığar hesabım eski hattıma bağlı olduğu için yeni hesap açamıyor dolayısıyla yeni HES kodu alamıyordum. Neyse işte bugün güvenlik forması giymeyen bir adam olayı çakmıştı ve adımı sormuştu. Bende durumu anlattım basitçe ve gittim. Bu adamın AVM'nin sahibi bile olduğuna ihtimal veriyorum çünkü güvenlik değildi AVM kapanmıştı sadece spor için giriş ve çıkışlar açıktı. Bu adamın avukatlarına işlem başlattırmış olması mümkün mü? Ama bilgisayarıma nereden ulaşabilir ki?

Arkadaşlar bugün akşam 10 civarı spora giderken AVM girişinde bir akrabamın HES kodunu kullanmaya çalışmıştım. Çünkü hayat eve sığar hesabım eski hattıma bağlı olduğu için yeni hesap açamıyor dolayısıyla yeni HES kodu alamıyordum. Neyse işte bugün güvenlik forması giymeyen bir adam olayı çakmıştı ve adımı sormuştu. Bende durumu anlattım basitçe ve gittim. Bu adamın AVM'nin sahibi bile olduğuna ihtimal veriyorum çünkü güvenlik değildi AVM kapanmıştı sadece spor için giriş ve çıkışlar açıktı. Bu adamın avukatlarına işlem başlattırmış olması mümkün mü? Ama bilgisayarıma nereden ulaşabilir ki?
Mümkün değil. Alakası da yok.

Adli işlemler başlatıldı :D

Şaka bir yana bir şey olmaz korkmayın sade Akakçe müşteri hizmetlerine ulaşın varsa anlatın derdınızı yoksa arkadaşın dediği gibi ansızın önünüze çıkabılır welcome to turkey :D

"Sistemi Engelleme, Bozma, Verileri Yok Etme veya Değiştirme Suçu" böyle bir suç yapmadığıma eminim. @Dümdüz hocamın dediği gibi olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu bildiğimiz ddos teriminin açıklaması.
@Dümdüz hocam cloudflare DNS'i kullanıyordum belirtmeyi unutmuşum. Bununla alakası olabilir mi? Sonuçta herkesin kullandığı bir DNS. Birisinin bu DNS üzerinden saldırı yapmış olması ve olayın bana patlaması olası mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı