Akakçe ve Cimri'nin Önerdiği Siteler Güvenilir mi?

ACT1VO

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Kurumsal Firma Personeli
Birkaç parça ürün almak için Google'da arattırdığım zaman en ucuz fiyatlar gibi sloganlar ile geliyor karşıma. Asıl sorum bu sitelerin listelediği mağazalar ne kadar güvenilir olabilir?
Örneğin 'Novabazar.com', 'FeryakBilgisayar', ' Cebitech' gibi firmalar ne kadar güvenilirdirler?

Screenshot_2018-01-05-04-41-14.png
Screenshot_2018-01-05-04-40-51.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlem sayısının yüksek olduğu ve yorum puanının pozitif anlamda çok olduğu ürünleri tercih edin.

Ben pek güvenmiyorum. Bildiğim sitelerde zaten fiyatlar makul. İndirim görürsem de hemen burada paylaşıyorum zaten. :neo:

Belli şartları yerine getirmeleri gerekir bu tarz oluşumlara dahil olabilmesi için. Şüpheci davranmak gerekli sonuçta hepimiz 8 - 6 çalışan insanlarız ve para cidden kolay kazanılmıyor. İşin özüne gelecek olursak Akakçe'nin önerdiği tüm sitelere gözüm kapalı güvenirim ve büyük bir çoğundan da çeşitli ekipmanlar almışımdır.

Belli şartları yerine getirmeleri gerekir bu tarz oluşumlara dahil olabilmesi için. Şüpheci davranmak gerekli sonuçta hepimiz 8 - 6 çalışan insanlarız ve para cidden kolay kazanılmıyor. İşin özüne gelecek olursak Akakçe'nin önerdiği tüm sitelere gözüm kapalı güvenirim ve büyük bir çoğundan da çeşitli ekipmanlar almışımdır.
çok sağolun ben de verofise güvenip güvenmemek arasında kalmıştım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı