Akakçe'deki marketler ne kadar güvenli?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar mesela şu ürünü alacağım diyelim;
'Satıcıya git' butonuna bastığımda böyle bir yere yönlendiriyor:

Screenshot_1.png

Bu satıcının bir sitesi var. Online Alışveriş - Netsiparis.Com
Ama neden direkt siteye yönlendirmiyor?
PTT AVM, Hepsiburada gibi sitelerde olunca direkt o siteye yönlendiriyor ama başka bir satıcıdan almaya çalıştığımızda internet sitesi olduğu halde Akakçe sitesinden devam ediyoruz alışverişe. Bu herhangi bir sorun çıkarır mı? Yoksa 4-5 TL fazla verip 'webdenal' sitesinden mi alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Akakçe üzerinden komisyon ile satıyorlar işte. Güvenilir.

Bir de azıcık daha ekleyip P300 alın bence. :D

Akakçe bunu müşteriyi korumak için yapıyor, aynı N11, Gittigidiyor mantığında. Bence sorun yaşamazsınız, geçenlerde Akakçe üzerinden farklı satıcıdan USB çoklayıcı aldım ve tek sorun yaşamadım. Bu arada Netsipariş güvenilirdir.

O kadar güvenilir ki iki tane gönderiyorlar. Küçük kardeşim için 24'lü bez almıştık fakat 48'li yollamışlar. Biz de kargo geldiğinde köyde olduğumuz için fark etmedik :D.

Arkadaşlar mesela şu ürünü alacağım diyelim;
'Satıcıya git' butonuna bastığımda böyle bir yere yönlendiriyor:

Eki Görüntüle 861770

Bu satıcının bir sitesi var. Online Alışveriş - Netsiparis.Com
Ama neden direkt siteye yönlendirmiyor?
PTT AVM, Hepsiburada gibi sitelerde olunca direkt o siteye yönlendiriyor ama başka bir satıcıdan almaya çalıştığımızda internet sitesi olduğu halde Akakçe sitesinden devam ediyoruz alışverişe. Bu herhangi bir sorun çıkarır mı? Yoksa 4-5 TL fazla verip 'webdenal' sitesinden mi alınır mı?

Bayağı güvenli.

Akakçe üzerinden komisyon ile satıyorlar işte. Güvenilir.

Bir de azıcık daha ekleyip P300 alın bence. :D

P300 de alma, ses sorunu var.
Hocam böyle bir şey demişlerdi de, o yüzden çekindim biraz. Aralarında çok fark var mı ki?

Anlaşmalılar diye düşünüyorum. Bu şekilde Akakçe üzerindeki başka bir satıcıdan Arctic soğutucu aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Akakçe aradaki iletişimi kuruyor bir sorun olursa, birkaç kez sorun yaşadım hallettiler. Tecrübelerime dayanarak güvenilir diyebilirim.

Akakçe bunu müşteriyi korumak için yapıyor, aynı N11, Gittigidiyor mantığında. Bence sorun yaşamazsınız, geçenlerde Akakçe üzerinden farklı satıcıdan USB çoklayıcı aldım ve tek sorun yaşamadım. Bu arada Netsipariş güvenilirdir.

Sorun olsa bile irtibat kurduğunuz halde direkt ilgileniyorlar içiniz rahat olsun.

O kadar güvenilir ki iki tane gönderiyorlar. Küçük kardeşim için 24'lü bez almıştık fakat 48'li yollamışlar. Biz de kargo geldiğinde köyde olduğumuz için fark etmedik :D.

Bayağı güvenli.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı