Akasa "Viper" 12cm S-Flow Fan Alınır Mı?

anilcaliskan

Kilopat
Makaleler
1
105₺ civarı bir ücreti mevcut. Kasamda 3 önde, 2 üstte(havayı dışarı atıyor), 2 PSU'yu kapatan metal kapağın üstünde(havayı dışarı atıyor) ve 1 adet egzoz fanı var. Egzoz fanı dışındakiler tahminimce 1300 RPM sabit dönüyor molex ile direk PSU'ya bağlılar çünkü. Egzoz fanı 950 RPM, bunu değiştirmek istiyorum hava akışı daha iyi olabilir tahminimce daha performanslı bir fan takarsam. Aşağıda ki fanı buldum fiyatına göre hem performanslı hem sessiz gibi geldi.

Sizce bu ürün alınır mı?

Son düzenleme:
Alınır, ayrıca kasanızın 140mm fan desteği varsa Arctic P14 PWM de düşünebilirsiniz. Onlar da performanslı ve sessiz.

Akasa ürünleri kalitelidir hocam alınabilir.

Alınır. Biraz gürültülü ama performanslı.
Biraz baktım 1500 RPM ürünler için 20db civarı bir gürültü seviyesi var genel olarak ama bu üründe 7db olduğu ile alakalı kutusunun üstüne kadar ibareler var. Siz ürünü kullanıyor musunuz?
Alınır, ayrıca kasanızın 140mm fan desteği varsa Arctic P14 PWM de düşünebilirsiniz. Onlar da performanslı ve sessiz.
140mm ön tarafta var fakat şu anda ön tarafa bir takviye düşünmüyorum. Egzoz çıkışı sadece 120mm destekliyor. Dediğiniz ürünü not aldım ama teşekkürler.

Geri
Yukarı