Akasa "Viper r" 12cm yuva için 14cm s-Flow fanı egzoz fan olarak kullanılır mı?

jwlly

Hectopat
Arkadaşlar bu fanı TD500 mesh kasanın arkasına takmak istiyorum egzoz fan olarak kullanabilir miyim yoksa bu fan öne takılmak için mi işlemciye takılmak için mi? Sessiz midir? Etkili midir? Cevaplarınızı bekliyorum.

Güçlü ve performanslı fanlardır. Sessizlik o fanlar için 2. plandadır.

Hem sessizlik hem de performans için Bilişimport'dan Be Quite! Silent Wings 3 fanlara bakın.

Güçlü ve performanslı fanlardır. Sessizlik o fanlar için 2. plandadır.

Hem sessizlik hem de performans için Bilişimport'dan Be Quite! Silent Wings 3 fanlara bakın.

Bu fanlar 2200 RPM'e kadar çıkıyor ve de 2200 RPM'de mi 28.6 dba oluyor yoksa kasayı çalıştırdığımızda mı 2200 biraz çok bence bir de bir tık pahalı azıcık daha ucuzu var mı? Hepsiburada'dan bakıyorum bilişim Port'daki 140mm.
Şimdi baktımda 16.4 db'imiş ve aşırı sessiz! Kessinlikle bu fanı alacağım 2200 RPM'de bile bayağı sessiz tam egzoz fan sessiz.
Sizin dediğiniz BL66 modeli değil mi?

Son düzenleme:
Bu fanlar 2200 RPM'e kadar çıkıyor ve de 2200 RPM'de mi 28.6 dba oluyor yoksa kasayı çalıştırdığımızda mı 2200 biraz çok bence bir de bir tık pahalı azıcık daha ucuzu var mı? Hepsiburada'dan bakıyorum bilişim Port'daki 140mm.
Şimdi baktımda 16.4 db'imiş ve aşırı sessiz! Kessinlikle bu fanı alacağım 2200 RPM'de bile bayağı sessiz tam egzoz fan sessiz.
Sizin dediğiniz BL66 modeli değil mi?
BL67 olanı en fazla 15.5 dB(A) sese sahip.

Eğer kasanıza 140MM fan takılabiliyorsa 140MM olanını alın derim.

Uygun fiyatlı model olan Pure Wings 2 BL040 ise en fazla 19.8 dB(A)

Bütçenize göre tercih yapabilirsiniz. Benim attığım modellerin ikisi de 4 pin PWM bağlantısı mevcut.

BL67 olanı en fazla 15.5 dB(A) sese sahip.

Eğer kasanıza 140mm fan takılabiliyorsa 140mm olanını alın derim.

Uygun fiyatlı model olan Pure Wings 2 BL040 ise en fazla 19.8 dB(A)

Bütçenize göre tercih yapabilirsiniz. Benim attığım modellerin ikisi de 4 pin PWM bağlantısı mevcut.

120mm yer var attığınız linklerin hiçbiri olmuyor kasaya.

Bu model var ancak yüksek performans olanı. Diğerine göre daha gürültülü. Ötekinin (BL066) stoğu kalmamış.

Pure Wings 2 yeterli olacaktır.

Bu model var ancak yüksek performans olanı. Diğerine göre daha gürültülü. Ötekinin (BL066) stoğu kalmamış.

"Bu" dediğiniz linktekini alacağım zaten.

Almışken 3 alayım hem daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı