Akasa Viper 12cm vs Arctic P12 PWM PST 12 mm

Dostlar konuyu hortlatmak derdinde değilim lakin bende Arctic 12 cm Cooler Master 12 cm ikiserden toplam 4 fan mevcuttu Akasa alicuia 14 cm Akasa Viper 14 cm Akasa Viper 12 cm aldım tüm bu fanların hepsini teker teker test ettim izlenimlerimi paylaşmak isterim naçizane Arctic 12 cm F12 iki adet fan ve Cooler Master 12 cm iki fanı yaklaşık iki yıldır kullanıyorum 1.5 yıl Zalman S3 kasa da kullandım mesh kasa değil yanlarda ufak ızgaralar vardı 5600G APU sistemde gayet aktı gitti Sapphire Nitro RX 580 alınca az zorlanır oldu yaz gelince daha da zorlanınca üste 2 Zalman 12 cm fan ilave ettim 6 fanla ıkına sıkıla idare ettik sonrasında mesh bir kasa aldım üstte 2 Cooler Master egzoz Arctic ön orta Arctic ön üst alt ve üste iki basit maksat ışık versin diye LED fan ekledim aşırı sıcaklar gelince ekran kartı yanıyorsun fuat abi moduna girdi iki tane 14 cm Akasa alicuia aldım on ortaya taktım ıhhh ikinciyi tamaya gerek kalmadı CFM 83 gürültü 34 dB ikide Akasa Viper sipariş etmiştim 14 Cm'lik 110 CFM dB de 26-30 fan çoklayıcıya birini taktım inanın espri yapmıyorum buzdolabınizin derin dorucusu gibi buz 12 Cm'lik Akasa Viper ise Arctic'ten de cooler masterdende çok iyi 14 cmlikleri söylemiyorum bile ses olarak Arctic cooler Akasa hemen hemen aynilar ama soğutma olarak Akasa tek geçerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı