Akbank 2. Kredi Kartının Limiti Nasıl Ayrılır?

sayin

Hectopat
Merhaba,

Akbank üzerinden bir adet Gold kredi kartım vardı 3000 TL limitli. Yeterli gelmediği için 2.sine başvurmak istedim, onaylandım fakat limitler vs. her şey diğer kart ile aynı gözüküyor. 2. kartın kendine ait ayrı bir limiti yok mudur? Yoksa ben bu karta boşuna aidat ödemiş olacağım sanırım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-03-29 saat 01.01.39.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-03-29 saat 01.01.39.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 167
Merhaba,

Akbank üzerinden bir adet Gold kredi kartım vardı 3000 TL limitli. Yeterli gelmediği için 2.sine başvurmak istedim, onaylandım fakat limitler vs. her şey diğer kart ile aynı gözüküyor. 2. kartın kendine ait ayrı bir limiti yok mudur? Yoksa ben bu karta boşuna aidat ödemiş olacağım sanırım.

Hocam Akbank bulabileceğiniz en kolay limit veren bankalardan aslında. Fazla kullanmamak için limitimi düşük tutuyorum 1.500 TL mesela ama zorla 5K limite çıkarmaya çalışıyor beni her gün.

Hocam Akbank bulabileceğiniz en kolay limit veren bankalardan aslında. Fazla kullanmamak için limitimi düşük tutuyorum 1.500 TL mesela ama zorla 5K limite çıkarmaya çalışıyor beni her gün.
Hocam şöyle ki;

Bir karttan yaptığım harcama diğerini de yansıyor. Aynı kart gibi çalışıyor. Ne anlamı kaldı böyleyse anlamadım?

Bankalar bir limit uygun görüyor hangi Kart alırsan aynı limit devam ediyor.
Bende AkBank Axess vardı.
Wings reklamları gördüm başvuru yaptım aynı limit geldi.
Daha sonra Artı Para istedim vermediler ikisinide kapattım.

Geri
Yukarı