Akbank ATM Üzerinden Papara hesabına yatırılan para gelmemesi

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Akbank'dan 3 saat önce Papara hesabıma para yatırmıştım. 3 Saat oldu ama hala param gelmedi. Verdiği kağıtı atmıştım. Yapabileceğim neler var? Ne zaman gelecek bu para. Daha önce hiç yaşamamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
AkbanK'den 3 saat önce Papara hesabıma para yatırmıştım. 3 saat oldu ama hala param gelmedi. Verdiği kağıtı atmıştım. Yapabileceğim neler var? Ne zaman gelecek bu para. Daha önce hiç yaşamamıştım.

Elinizde makbuz varsa müşteri hizmetlerini arayın yoksa bilmiyorum yatarmı
Akbank ATM'leri çok kötü durumda şu an çoğu kişinin kartını yutuyor vb sorunlar yaşıyor Akbank kullanmanızı tavsiye etmem onun yerine 1 2 TL'yi gözünüzde yokmuş gibi kullanıp deniz bank kullanın.

Akbank'den 3 saat önce Papara hesabıma para yatırmıştım. 3 saat oldu ama hala param gelmedi. Verdiği kağıtı atmıştım. Yapabileceğim neler var? Ne zaman gelecek bu para. Daha önce hiç yaşamamıştım.

Akbank'ı ve Papara'yı arayıp durumu açıklayın.

Son düzenleme:
Aynı durumu yaşamıştım ama param bloke olmuştu. Papara'yı aramanız gerekiyor. Ayrıca parayı yatırdınız, başarıyla yüklendi yazısı geldi ona rağmen mi para gelmedi? Yoksa paranız bloke mi oldu düzgün şekilde yatıramadığınız için?

Bende yapıkredi ATM si üzerinden para yatırma işlemi yapmıştım. Günlerdir para gelmedi dekontun resmini çekip birsürü mail attım. Yine de cevap vermediler. En son aradım. Dediler ki 19-20 iş günü içinde yatar dediler. Birkaç gün önce para yattı. Keşke dekontu atmasaydın sıkıntı olabilir.

Elinizde makbuz varsa müşteri hizmetlerini arayın yoksa bilmiyorum yatarmı
Akbank ATM'leri çok kötü durumda şu an çoğu kişinin kartını yutuyor vb sorunlar yaşıyor Akbank kullanmanızı tavsiye etmem onun yerine 1 2 TL'yi gözünüzde yokmuş gibi kullanıp deniz bank kullanın.

Akbank'ı ve Papara'yı arayıp durumu açıklayın.

Yarın arayıp deneyeceğim.

Aynı durumu yaşamıştım ama param bloke olmuştu. Papara'yı aramanız gerekiyor. Ayrıca parayı yatırdınız, başarıyla yüklendi yazısı geldi ona rağmen mi para gelmedi? Yoksa paranız bloke mi oldu düzgün şekilde yatıramadığınız için?

Bende Yapı Kredi ATM'si üzerinden para yatırma işlemi yapmıştım. Günlerdir para gelmedi dekontun resmini çekip bir sürü mail attım. Yine de cevap vermediler. En son aradım. Dediler ki 19-20 iş günü içinde yatar dediler. Birkaç gün önce para yattı. Keşke dekontu atmasaydın sıkıntı olabilir.

Dekontu atmam kötü oldu ama hiç beklemiyordum böyle olacağını. Paranın yatmasıyla ilgili ATM'de bir şey dememişti. Parayı da aldı, işlem tamamlanmıştı. Daha sonra ATM'den çıkıp kartımı aldım. Hafta sonu olmasıyla ilgili bir şey olabilir mi?

Neredeyse 3 hafta önce Akbank ATM'si 30₺'mi yutmuştu, daha Cuma günü geldi para. Akbank zaten bilişim altyapısı nedeniyle sorunlu bir banka, daha dün kullanıcılarına işlemlerini 2 defa yansıttığına dair haberler vardı. Mümkünse kredi kartından Papara hesabınıza para yatırarak bakiye atın.

Hatırladığım kadarıyla papara biraz geç gönderiyordu parayı, korkutan bir mesele.
Ayrıca akbankın duruma bir el koyması gerek, ben çevremde akbank göremiyorum... çoğunlukla sahte konumlar var, gerçeklerinde atm bozuk, hatalı oluyor genellikle, bir ara paramı 10 tl az gösterdi hiç farkına varamamıştım cüzdana bakana kadar, dokunmatiği çöp, ekranda çalışmayan butonları çok oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı