ATM Akbank üzerinden Papara karta yatırılan parayı yuttu

Michal Krizo

Hectopat
Daha fazla  
1000 TL'ye yakın para yatıracaktım Papara'ya ATM parayı sayarken bir anda para sıkıştı bankanız ile görüşün deyip kartı geri verdi. Hesabıma da yatmamış para. Papara'yı arayıp itiraz başvurusu yaptım 16 gün süre verdiler sonuçlanması için. Benim aciliyetim var ne yapabilirim? Akbank ile görüştüm reşit olmadığım için bilgilerim çıkmıyor.

1000 TL'ye yakın para yatıracaktım Papara'ya ATM parayı sayarken bir anda para sıkıştı bankanız ile görüşün deyip kartı geri verdi. Hesabıma da yatmamış para. Papara'yı arayıp itiraz başvurusu yaptım 16 gün süre verdiler sonuçlanması için. Benim aciliyetim var ne yapabilirim? Akbank ile görüştüm reşit olmadığım için bilgilerim çıkmıyor.

Acil lazım, lütfen hızlı davranın gibi laflar etki etmez ne kadar süre verdilerse o kadar süre içinde sürer ama Papara değil Akbank kartta aynı olay 2 gün içinde sonuçlanıyordu bende.

16 gün beklemek dışında bisey yapamazsın.

@elricstein evet muhatabım tamamen Papara şuan yapabileceğim bir şey yok.

Tekrar aramayı deneyeceğim belki aciliyet kaydı açabilirler. İnternet firmaları yapıyor ya genelde.

Yarın kesin olarak geri dönüş olacaktır diyor müşteri temsilcisi. Genel bir sorun varmış sanırım. Yeni bir başvuru olduğu için aciliyet kaydı oluşturamadık. Sonuçlandığı zaman konuyu güncellerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı