Akbank ATM'ler Papara kartını kabul etmiyor

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
İki Akbank ATM'de denedim. İkisinde de Papara kartıma para yükleyemedim, farklı sorun gösterip reddediyor. Şifremi tek seferde girmeme rağmen "çok hatalı şifre denemesi" deyip attı, diğerinde uyarı bile göstermeden attı. Akbank ATM'lerde ekstra ücret alınmadığı için sadece Akbank'da deniyorum.

Kartım çalışıyor, hem internetten hem de restoranda Papara kartımı kullandım. Sanırım Tosla ile beraber kullanmam gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki Akbank ATM'de denedim. İkisinde de Papara kartıma para yükleyemedim, farklı sorun gösterip reddediyor. Şifremi tek seferde girmeme rağmen "çok hatalı şifre denemesi" deyip attı, diğerinde uyarı bile göstermeden attı. Akbank ATM'lerde ekstra ücret alınmadığı için sadece Akbank'da deniyorum.

Kartım çalışıyor, hem internetten hem de restoranda Papara kartımı kullandım. Sanırım Tosla ile beraber kullanmam gerekecek.
Şu sıralar Papara'da sorun var sanırım, bende de ''bankanızla iletişim kurulamadı'' hatasını alıyorum. Dediğin sorunu Lite Card kullanırken yaşamıştım. Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda ''Kartınız bloke durumda, 24 saat sonra tekrar deneyin.'' gibi bir şey söylemişti, net hatırlamıyorum. Black Card sipariş edince sorunum düzelmişti.

Black Card sipariş edince sorunum düzelmişti.
Artık Lite kartlar kalktı, Almond Kart kullanıyorum fakat bu sorun oluyor. Papara Topluluğu ise genelde geç cevap veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı