Akbank Davet Et Kazan 250 chip-para gelmiyor

unknown11212

Centipat
Daha fazla  
Davet kodumu doğru yazdığıma eminim. Davet ettiğim kişi görüntülü konuşmayı tamamladı ama 3 gündür para gelmiyor. Desteğe yazdım, müşteri hizmetlerini aradım ama sadece yardım talebi oluşturduklarını söylüyorlar. Ne yapmam gerek?

Hayır, onunla alakası yok. Davet ettiğiniz kişi, kurye ile mi müşteri oldu? Henüz sözleşmeyi imzalamadıysa sebebi o olabilir.
Bunu hiç düşünmemiştim. Tüm sebep buydu sanırım. Teşekkürler. Acaba bunu müşteri hizmetlerinin söylemesi neden bu kadar zor ki? Başka birinden rahatça öğrenebiliyorken onlar uzatmayı seçiyor.

Rica ederim. Maddelerde de belirtilmiş. :)

• Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.

Talebin sonuçlanmasını beklemek zorundasınız. Sonuçlanınca ödülünüz yüklenir.
Talep oluşturulduktan sonra kesin yatar mı ?
Davet kodumu doğru yazdığıma eminim. Davet ettiğim kişi görüntülü konuşmayı tamamladı ama 3 gündür para gelmiyor. Desteğe yazdım, müşteri hizmetlerini aradım ama sadece yardım talebi oluşturduklarını söylüyorlar. Ne yapmam gerek?
Görüntülü görüşme sonrasında yarım saat içerisinde chip para hesabına tanımlanır. Müşteri hizmetleri ile görüş derim.

Şartlara uygun işlem yaptıysanız yatar. Kurye ile müşteri olacak birini davet ettiyseniz süreci tamamlaması gerekir.
Ben 3 kişi davet ettim iki kişinin hemen yattı ama 3. kişi davet et kazan kısmında gözükmesine rağmen karta yansımadı. Müşteri hizmetlerinden talep oluşturdum bakalım. Daha 4. kişiyi yapacaktım eğer gelmezse yapmam :D

Cuma gününden itibaren 3 kişiyi davettim aynı durum bendede mevcut 3 kişinin chipparasida yatmadı banka personeli ilk mesai gününde hesaplara yatar dedi açılan hesapları inceleyen birim bayram tatilindeymiş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı