Akbank davet et kazan nasıldır?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Papara kullanıyorum harcamalarım için. Birikmiş paramı tutmak için banka hesabı açmayı düşünüyordum. ATM sayısı çok fazla olduğundan dolayı İş Bankası İlk İmza Hesabı açtık annemle. Abim de Akbank kartı sipariş etti. Davet et kazan da 250 TL chip para kazanılıyormuş diye duydum. Akbank hesabı açıp, abim davet etti deyip 250 chip para kazanılıyor mu hakikaten? Merak ettim de. Bu arada hesap açmaya kalksam illa şubeye mi gitmem gerekiyor?

Hayır, şubeye gitmeniz gerekmiyor.
Fakat hesap açarken görüntülü arama istiyor haberiniz olsun.
Sırf bu yüzden bedava 250TL alamadım.

Ben 250 TL'yi görüntülü arama yapmak istemediğim için alamadım.
Yoksa şubeye gitmeden alabiliyorsunuz.
Şaşırdım açıkçası çünkü 18 yaş altı hesap açarken veli ile şubeye gidilmeli diyordu da. Peki görüntü arama da ne soruyorlar? Yalnızca yüzümüzün yanına kimliği tutup mu gösteriyoruz?

Ona bakmadım işte :). Muhtemelen öyle yapıyorsunuz.
Bu arada belki 18 yaş altı şubeye gidilmesi gerekebilir, nereden okudunuz?
Ama sanmıyorum zaten görüntülü arama ve kimlik yeterli olur bence.

Kusura bakmayın biraz karışık yazmışım :D.

Ben 250 TL'yi görüntülü arama yapmak istemediğim için alamadım.
Yoksa şubeye gitmeden alabiliyorsunuz.
Peki hocam şöyle birşey de duydum da. Akbank'ın bankamatik kartının üstünde ismimiz yamuk yazılıyormuş da hakkaten tasarımın da böyle sorun var mıdır ? Tasarım konusuna çok önem veririm de ben.

Peki hocam şöyle bir şey de duydum da. Akbank'ın bankamatik kartının üstünde ismimiz yamuk yazıyormuş da hakikaten tasarımın da böyle sorun var mıdır? Tasarım konusuna çok önem veririm de ben.

Bildiğim kadarıyla hayır. Hiç dikkat etmemiştim, elime geçerse yazarım.
Kart annemin çünkü, ben kullanmıyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı