Akbank hisse senedi almak

Musti0

Hectopat
Merak ettiğim ve denemk istediğim için akşam hisse senedi hesabı açtım hisse aldim.
Sabah kalktığımda 08/08/23 tarihinde yatirim hesabiniz acildigindan MKK sicil no. Olusturulmustur. Bilgi alip sifre olusturmak icin cagri merkezimizi arayiniz MKK diye bir mesaj ile karşılaştım.

Yatirim hesabımı kapattim. Hiç şifre olusturmadim 17 yasindayim 18 daha giremedim sizce bir sıkıntı olur mu para kesimi ya da hayatımda bir işe girerken yatırımcı misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorun olmaz 8 lira kadar kesebilir, ama hesabınızı kapattıysanız kesmez diye biliyorum. Yatırım hesabı açtığınız için tarafınıza tanımlanmış tc kimlik numarası gibi bir şeydir.

Peki hesabı geri açsam ve hisse senedi alsam sıkıntı olur mu?
Mkk ücretler yazarsanız google’a ilk linkte karşınıza bir pdf çıkacak orada detaylı bilgi var. Hisse alıp satar iken de Akbank belli bir komisyon alır. Binde 2 felandır muhtemelen Akbank’ın sitesinde de onla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Peki hesabı geri açsam ve hisse senedi alsam sıkıntı olur mu?
Mkk ücretler yazarsanız google’a ilk linkte karşınıza bir pdf çıkacak orada detaylı bilgi var. Hisse alıp satar iken de Akbank belli bir komisyon alır. Binde 2 felandır muhtemelen Akbank’ın sitesinde de onla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz

Geri
Yukarı