Akdeniz Üniversitesi hukuk gelir mi?

757283

Zeptopat
Hocalarım selam, öncelikle güncel netlerimi yazmak istiyorum.

TYT Türkçe: 36,25
TYT matematik: 19,25
TYT Sosyal: 18 (temiz kılçıksız hiç yanlış yapmıyorum)
TYT fen: 10.

AYT netlerim:
Edb: 21,5
AYT tarih ve coğrafya fullüyorum hep.
AYT matematik 20,25

358 OBP'm var, Akdeniz Üniversitesi hukuk fakültesi istiyorum. Annemin vefatından dolayı derslere artık odaklanamıyorum ve bu sene ilk senem. İlk seneden kazanmam lazım. Antalya dışında üniversiteye zaten gidemem Akdeniz Üniversitesi hukuk gelmesi gerek. Sizce gelir mi?
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Annemin vefatından dolayı derslere odaklanamıyorum ve güncel netlerimi ancak kurtarabilirim malum şartlar altında. En iyi deneme netlerim bunlar.

Hocam bu netlerle gelmeme olasılığı ne yazık ki var şu an içinde bulundugunuz durumu anlıyorum ama TYT matematik netlerınızı en az 30 üstü çekmenız lazım ya da AYT mat netını 30 üstüne.

AYT netlerim:
AYT matematik 20,25

358 OBP'm var, Akdeniz Üniversitesi hukuk fakültesi istiyorum. Annemin vefatından dolayı derslere artık odaklanamıyorum ve bu sene ilk senem. İlk seneden kazanmam lazım. Antalya dışında üniversiteye zaten gidemem Akdeniz Üniversitesi hukuk gelmesi gerek. Sizce gelir mi?
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Annemin vefatından dolayı derslere odaklanamıyorum ve güncel netlerimi ancak kurtarabilirim malum şartlar altında. En iyi deneme netlerim bunlar.

Annenize Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun biraz daha yoğunlaş derslere gelir.

Hocam bu netlerle gelmeme olasılığı ne yazık ki var şu an içinde bulundugunuz durumu anlıyorum ama TYT matematik netlerınızı en az 30 üstü çekmenız lazım ya da AYT mat netını 30 üstüne.
Hocam ayt matematik daha istikrarlı sonuçlar verebilir diye düşünüyorum, bunun için ayt matematiğe bakacağım. Sağolun.

Annenize Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun biraz daha yoğunlaş derslere gelir.
Allah razı olsun, çok sağolun hocam. Klasik puan hesaplama sitelerinde yerleştirme sıralamasını 10-11k civarı gösteriyordu. Akdeniz Üniversitesi 13k ile kapatmış geçen sene. Mevcut netlerle ne kadar sıralama gelir sizce hocam?

Son düzenleme:
Hocam geçen sene tam dediğiniz bölüme, aynı üniversitede arkadaşım 80 TYT 55 AYT gibi bir netle girdi. Bu sene ne kadar çeker bilmiyorum ama 9K yapmıştı bu netlerle. Şu an Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde kendisi...

Ayrıca annenize Allah rahmet eylesin hocam, sabır ve başsağlığı diliyorum.

Hocam geçen sene tam dediğiniz bölüme, aynı üniversitede arkadaşım 80 TYT 55 AYT gibi bir netle girdi. Bu sene ne kadar çeker bilmiyorum ama 9K yapmıştı bu netlerle. Şu an Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde kendisi...

Ayrıca annenize Allah rahmet eylesin hocam, sabır ve başsağlığı diliyorum.
Allah razı olsun, dostlar sağolsun hocam. İçimi ferahlattınız hocam siz de çok sağolun.. her şeye rağmen devam etmek gerekiyor maalesef..

AYT netlerim:
AYT matematik 20,25

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun.

4 ay var daha ve başınız sağ olsun. Bu saatten sonra AYT matematik ile TYT FEN yardırın diğer dersler iyi. Bu 2 ders eşit ağırlık alanında size fark attıracaktır.

Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun.
Allah razı olsun, dostları sağolsun.

4 ay var daha ve başınız sağ olsun. Bu saatten sonra AYT matematik ile TYT FEN yardırın diğer dersler iyi. Bu 2 ders eşit ağırlık alanında size fark attıracaktır.

Allah razı olsun, sağ olun. Öyle yapacağım, AYT matematik ve TYT fen harici diğerleri bence de tatmin edici. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı