Akdeniz Üniversitesi vs Uludağ Üniversitesi

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle arkadaşlar bu sene bende sınava girdim çok bir puan alamadım ancak bu iki üniversite arasında kaldım. Tarih bölümü okuyacağım öğretmenlik niyetim yok bu yüzden atanamazsın okuma gibi yorum yapmayalım. Benim sorduğum hayatımı yaşamak için Hangisi'nin iyi olduğu değil eğitim kalitesi ve maddi olarak hangisi daha olanaklı bunu öğrenmek istiyorum. Aktif olarak orada okuyan arkadaşlar varsa söylerlerse sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle arkadaşlar, bu sene ben de sınava girdim. Çok yüksek bir puan alamadım ancak bu iki üniversite arasında kaldım. Tarih bölümü okuyacağım, Öğretmenlik niyetim yok bu yüzden atanamazsın, okuma gibi yorum yapmayalım. Benim sorduğum hayatımı yaşamak için hangisinin iyi olduğu değil, eğitim kalitesi ve maddi olarak hangisi daha olanaklı, bunu öğrenmek istiyorum. Aktif olarak orada okuyan arkadaşlar varsa söylerlerse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba. Hangisini seçtiniz ve 2024 Mart ayı itibarıyla nasıl gidiyor?

Merhaba. Hangisini seçtiniz ve 2024 Mart ayı itibarıyla nasıl gidiyor?

Hocam ikisi de olmadı Selçuk üniversitesindeyim. Şu an memnunum okumak için uygun olduğunu düşünüyorum. Kampüs geniş ve ferah Konya çölünü hissettirmiyor şehir hakkında şunu söyleyeyim: Gezmek ve goygoy için okuyacaksanız çok da uygun değil ancak derslere odaklanacaksanız Konya'da aşırı sıkıntı yaşayacağınızı sanmam.

Hocam ikisi de olmadı, Selçuk Üniversitesindeyim. Şu an memnunum okumak için uygun olduğunu düşünüyorum. Kampüs geniş ve ferah, Konya çölünü hissettirmiyor. Şehir hakkında şunu söyleyeyim: Gezmek ve goygoy için okuyacaksanız çok da uygun değil ancak derslere odaklanacaksanız Konya'da aşırı sıkıntı yaşayacağınızı sanmam.
Sağlık olsun ve hayırlı olsun.
Tarih bölümünde miydiniz?

Geri
Yukarı