Akıcı bir Twitch yayını için bilgisayarımda neleri değiştirmem gerekir?

kemaalgram

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, akıcı bir Twitch yayını yapmak istiyorum. Yayınlarımda FiveM oynayacağım ve sistemim bir hayli yetersiz. Bilgisayarımın özelliklerini aşağıda sundum. Ayrıca 13 Mbps upload hızı alıyorum.

Sistemim.
İşlemci = Ryzen 5 2600.
RAM = 16 GB.
Ekran kartı = RX 5500 XT 4 GB.

Sistemim bu şekilde. Bu sistemle akıcı yayın yapabilir miyim? Yapamazsam neleri değiştirmem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

İşlemcinizi ve ekran kartınızı yükseltmeniz gerekiyor eğer Windows 10 kullanıyorsanız RAM'ler iyi ssdnizi bilmiyorum lakin ssdinizinde belli bir seviyenin üstünde olması gerekiyor.

En önemlisi internet. İnternetinizin hızı nedir?
Hocam konuda belirttim, 13 mbps upload hızı alıyorum. Anlık verilerimi ekte sundum.

İşlemcinizi ve ekran kartınızı yükseltmeniz gerekiyor eğer Windows 10 kullanıyorsanız RAM'ler iyi ssdnizi bilmiyorum lakin ssdinizinde belli bir seviyenin üstünde olması gerekiyor.
Sistemi baştan dizeyim yani? Nasıl bir sistem yeterli olur?

Güzel bir yayın istiyorsanız şu 2 parçayı kombolayabilirsiniz tek sıkıntı bunlara güzel bir anakart çekmeniz gerek.

Güzel bir yayın istiyorsanız şu 2 parçayı kombolayabilirsiniz tek sıkıntı bunlara güzel bir anakart çekmeniz gerek.
Hocam öneriler için teşekkür ederim. Nasıl bir anakart önerirsiniz?

Geri
Yukarı