Akıl Almaz Bakkal olayı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GÖKALP ÇEVİK

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşıma sistem toplamaya gidecektik ki bende flash bellek alacaktım. Neyse girdim ve ben flash bellek bakacaktım dedim. Arkadaşta sistem toplayacağım sen anlar mısın ağabey dedi. O da dedi anlarım gel hemen toplayalım. Flash belleği aldım. Döndüm bir baktım adam bir sistem toplamış akıllara zarar. :) 1 gb ddr2 ram + intel celeron g1620 + gt 630 4 gb + 250w kasa koymuş. Dedim abi bu ne ? Adam dedi ekran kartı çok iyi 4 gb ve işlemci çok iyi yeni çıktı dedi. Bütün oyunları high'da oynarsın demiyor mu bir de. Üstüne üstlük 1500 TL para istedi ve hemen oradan uzaklaştık. Siz siz olun sakın mecbur kalsanız bile uğramayın.

Arkadaşıma sistem toplamaya gidecektik ki bende flash bellek alacaktım. Neyse girdim ve ben flash bellek bakacaktım dedim. Arkadaşta sistem toplayacağım sen anlar mısın ağabey dedi. O da dedi anlarım gel hemen toplayalım. Flash belleği aldım. Döndüm bir baktım adam bir sistem toplamış akıllara zarar. :) 1 gb ddr2 ram + intel celeron g1620 + gt 630 4 gb + 250w kasa koymuş. Dedim abi bu ne ? Adam dedi ekran kartı çok iyi 4 gb ve işlemci çok iyi yeni çıktı dedi. Bütün oyunları high'da oynarsın demiyor mu bir de. Üstüne üstlük 1500 TL para istedi ve hemen oradan uzaklaştık. Siz siz olun sakın mecbur kalsanız bile uğramayın.
Recep abi görmesin.:ROFL:

Flash belleği almaya nereye gittiniz acaba? Pek inandırıcı gelmedi.

Hiç şaşırmadım. Ne de olsa onun adı bakkal. Bak birde 4gb gt630 koymuş. Gece gece sinirlendim bak.

@brk35,Bilgini teknolojik sitede konuşturman gerek. Ağız dalaşı yaparak zaten bir yere gelinemez arkadaşlar arasında.

Bizim bilişim hocası aynı şunları söyledi:
- Ekran kartı alırken GB ve Bit oranına bakmalısınız.

Sınıf ortasında kahkaha atacaktım zor tuttum kendimi.

Bizim bilişim hocası aynı şunları söyledi:
- Ekran kartı alırken GB ve Bit oranına bakmalısınız.

Sınıf ortasında kahkaha atacaktım zor tuttum kendimi.
Bizim hocada ssd aynı zamanda ekran kartı görevi görür dedi. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı