YouTube'daki Bakkal

O an aklından, orta seviye 2 GB 256 BİT bir ekran kartını geçirip, onu kast etmiş olabilir. Anlamadan yorum yapmayalım!

Kast etmeyecek, söyleyecek. Ona bakarsan her yanlış bilgi veren kişi için ''Acaba onu mu kastediyor?'' mu diyeceğiz ? Yanlış mantık maalesef.

Bu videoda Ali ve Recep Abi'den de söz etmiş, burada olsalardı çay içerdik felan diye - (12.08)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artık bi çay içersiniz @Recep Baltaş @Ali Güngör :D

Bakkal olsa niyeti satış olurdu diye düşünüyorum. Daha önce de görmüştüm bu amcayı. Niyeti insanları kandırmak olsa bakkal olurdu. Ama olsun yaşına göre iyi iş çıkartıyor. Medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyoruz amcamızı. Biraz daha bilgilenir zamanlar. Biz de kurcalaya kurcalaya öğrendik bu işleri. :)

Nejdat abi iyidir ya hurdacıdan felan kasa buldurmuş 260 tl'ye cidden pc toplamış. Bende eskiden bit değerini önemli zannederdim yavaş yavaş öğreniyoruz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı