Akıl sağlığımda problemler var

Evet bu gerçekten son 1 yıldır tespit ettiğim bir şey. İçimde bir ergen gibi aşk veya hüzün yok sadece öfke veya aşılamayan bir korku var. Artık çok sevineceğim şeylerden bile haz almıyorum. Kadınlardan nefret ediyorum dış görünüşüme çok takıntılıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu gerçekten son 1 yıldır tespit ettiğim bir şey. İçimde bir ergen gibi aşk veya hüzün yok sadece öfke veya aşılamayan bir korku var. Artık çok sevineceğim şeylerden bile haz almıyorum. Kadınlardan nefret ediyorum dış görünüşüme çok takıntılıyım.
Hocam yaş 14+ falan ise normal olabilir bende de hep oluyor hiç normal değilmiş gibi düşünüyorum ama bilim ergenlikten diyor ne edelim böyle sabredelim biraz 18'den sonra bakıcaz bi çaresine :D

Kadınlardan nefret etmen karşı cins ile yaşadığın kötü bir anı yada onlarla iyi iletişim kuramama olabilir.
Öfke ve korku son zamanlarda yaşadığın stres ve kaygı yüzünden olabilir.

Bayan milletinden hayır gelmez. Dış görünüşü de salla gitsin. Üçüncü olarak da Türkiye'de yaşıyoruz herkes bu durumda.

İstediğim kızla iletişim kurabilecek tipim var ancak hepsi bana aptal geliyor nefret ediyorum.

Saatlerini ınstegram Snapchat gibi uygulamalarda harcayan bir kız bana da saçma geliyor ama illaki karşına sevdiğin bir kız çıkacaktır. Türkiye'de gördüğün ergen kızlar yüzünden böyle düşünme.

Şimdi anahona animesini bi izle bi kendine gel bakayım. 11 bölüm 4 saat. Peşine filmi de var onunda 1 hafta izle. Jintan ile tanış.

Bende de aynılarını var zamanla aşıyorsun ama birşeyler yapman lazım. Mesela öğrenci isen derslerine odaklan. Amaç uğruna birşeyler yap. Ama üste bahsettiğim animeyi izle toparlanırsın.

Şimdi anahona animesini bir izle bir kendine gel bakayım. 11 bölüm 4 saat. Peşine filmi de var onunda 1 hafta izle. Jintan ile tanış.

Bende de aynılarını var zamanla aşıyorsun ama bir şeyler yapman lazım. Mesela öğrenci isen derslerine odaklan. Amaç uğruna bir şeyler yap. Ama üste bahsettiğim animeyi izle toparlanırsın.

Kullandığım antibiyotikden sonra sürekli garip bir dramanın içindeyim. Enerjiğim ama iğrenç bi dramadayım.

Geri
Yukarı