Akıllı saat önerileri

Arkadaşımda Apple Watch 3 vardı bir ay kullandı sattı heves olarak alıyorsanız bir daha düşünün derim. Ben olsam arkadaşın attığı Mi Band 4'ü alırdım akıllı saatlere çok para vermeye gerek yok bence.

Hocam merak ettim aralarındaki fark nedir? Neden 3, 4'ten daha iyi?

Aslinda tam olarak oyle bir sey yok. 50TL'lik bir fiyat farki var kimine gore değer kimine gore değmez. Buyurun:

Honor Watch Magic 2 tüm isteklerinizi karşılayacaktır tavsiye ederim. Şarjı, ekran kalitesi, ses kalitesi(Iphone SE’den daha yüksek :D) gayet güzel. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Saate çok yükseldim. Aşağıda linklerini bıraktığım modeller arasında karar aşamasındayım. Fiyatına göre en çok yükseldiğim saat; doğal olarak Honor Watch Magic 2. Kullanım süreniz boyunca herhangi saçma bir bug vs. yaşadınız mı? Genel olarak deneyim açısından artıları ve eksileri sizce nelerdir? Android telefon ile mi kullanıyorsunuz ve telefonunuz nedir? Hala kullanıyor musunuz? Saate veya telefona kablosuz kulaklık takıp müzik dinleme deneyimleriniz nasıl? Mevcut kadranları içerisinde klasik saatlere benzer, sade ve güzel kadran temaları var mı? Ayrıca ne akıllı saat alırsam alayım, şu tarz bir kayış takıp kullanmayı düşünüyorum, sizce nasıl olur? Artık rengine tipine göre vs. zincir kayışa karar veririm o dert değil, dert olan almışken değecek ve tatmin edecek bir akıllı saate hak ettiği parayı vererek almak istiyorum. Umarım mesajımı görürsünüz yoksa konu açacağım :)

1596410498149.png
1596410509518.png

Geri
Yukarı