Akıllı saat önerisi

Daha fazla  
Merhabalar öncelikle akıllı saat mutlaka SIM kartlı olmalıdır. 2. el sıfır fark etmez. Android akıllı saat ya da uygulama yüklenebilen bir işletim sistemi olması tercihimdir. Ucuz da olmalı. 1000 TL gibi uçuk fiyatlar olmasın lütfen. Ayrıca hafızası olsun ki müzik atabileyim.

O fiyata SIM kartlı var fakat kalitesiz. Tabii çocuk akıllı saati var isterseniz daha kaliteli Alcatel.

Yok çocuk saati istemiyorum. Bir tane Samsung'un eski bir modelini buldum ikinci el ama kaliteli mi tam emin değilim sanırsam içine Custom ROM kurulabiliyormuş. Model Samsung Gear s modeliymiş. SIM kart takılıyormuş ve ekranı büyükmüş. Sizce nasıldır bir bilginiz var mı?

Yok çocuk saati istemiyorum. Bir tane Samsung'un eski bir modelini buldum ikinci el ama kaliteli mi tam emin değilim sanırsam içine Custom ROM kurulabiliyormuş. Model Samsung Gear s modeliymiş. SIM kart takılıyormuş ve ekranı büyükmüş. Sizce nasıldır bir bilginiz var mı?

O model hakkında bilgim yok. Fakat iyi olduğunu düşünüyorum. Kronik sorun da çıkabilir tabii bilen birine sorun.

Geri
Yukarı