Akıllı saat önerisi

Makaleler
8
Merhaba,
Akıllı saate ihtiyacım var. Telefondan belli bir mesafeden uzaklaşınca uyarı vermesini istiyorum. Olabildiğince ucuz F/P bir model olmalı:) Kullanılacak telefon Samsung marka bir telefon. Kaliteli ve sorunsuz çalışması, şarjının uzun gitmesi önemli, kullanımı da kolay olmalı. Öneriler için şimdiden teşekkürler.
@Emin Çıtak Umarım tecrübelerinizi paylaşırsınız:)

Tam bütçe var mı hocam?

En ucuz bunu önerebilirim. Güzel modeldir. No - name dandik modellere bakmayın.

Bütçe nedir tam olarak? Minimum ve maximum değeri verirseniz en F/P modeli bulabiliriz.
Bir bütçe yok, kullanım amaçları yukarıda yazdım zaten. Bunları karşılayan ortalama bir model. İllaki bütçe diyorsanız 750 lira diyeyim:)
@Samotne Ciasteczka Telefondan uzaklaşınca bildirim verme, titreşme, ses çıkartma, bir şekilde bağlantının koğtuğunu bildirmesi gerekiyor:) Böyle bir özelliği var mı bu saatin?

Bir bütçe yok, kullanım amaçları yukarıda yazdım zaten. Bunları karşılayan ortalama bir model. İllaki bütçe diyorsanız 750 lira diyeyim:)
@Samotne Ciasteczka Telefondan uzaklaşınca bildirim verme, titreşme, ses çıkartma, bir şekilde bağlantının koptuğunu bildirmesi gerekiyor:) Böyle bir özelliği var mı bu saatin?
Bildiğim kadarıyla var saydığınız özellikleri, ancak hoparlörü yok. O yüzden ses veremiyor, titreyebiliyor sadece. Çoğu ucuz akıllı saatte hoparlör ve mikrofon olmuyor zaten hocam.

750 TL ise buyur o zaman =)

Aşağıdaki saat pembe, evet yanlış görmüyorsun. Renk seçenekleri var, merak etme =)

Bildiğim kadarıyla var saydığınız özellikleri, ancak hoparlörü yok. O yüzden ses veremiyor, titreyebiliyor sadece. Çoğu ucuz akıllı saatte hoparlör ve mikrofon olmuyor zaten hocam.

750 TL ise buyur o zaman =)

Aşağıdaki saat pembe, evet yanlış görmüyorsun. Renk seçenekleri var, merak etme =)
Titrese de olur:)
42mm ve 47mm seçenekleri görüyorum, kullanacak kişinin bileği geniş. Sizce 42mm oyuncak gibi durur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı