Akıllı Saat önerisi

Bütçenizi tam olarak belirtirseniz size daha rahat yardımcı olabiliriz zira F/P derken hangi fiyat aralığı olduğunu belirtmezseniz biri size 250TL'lik bir saatte önerebilir 2500TL'lik bir saatte önerebilir.

Ancak size Xiaomi Mi Band 5 veya Haylou Solar LS05 önerebilirim.

Akıllı bileklik Xiamio band 5 öneririm Spotify yok sanırım ama müzik değiştirebiliyorduk bildiğim kadarıyla ayrıca telefon bildirimleri geliyor şu an indirimde diye söyledim :)
O daha çok bileklik gibi ben şık bir saat tercih ediyorum
Bütçenizi tam olarak belirtirseniz size daha rahat yardımcı olabiliriz zira F/P derken hangi fiyat aralığı olduğunu belirtmezseniz biri size 250TL'lik bir saatte önerebilir 2500TL'lik bir saatte önerebilir.

Ancak size Xiaomi Mi Band 5 veya Haylou Solar LS05 önerebilirim.
Xiaomi mi watch lite nasıl?

300 TL'lik bir saatten 1000 TL'lik performans bekliyorsan o senin sorunun.

300 TL'lik saatten 1000 TL'lik performans beklemiyordum. En basitinden işlemleri yapamıyan bir saate para verilmez. :) aldığımda düzgün bir uyku raporlaması bile yapmıyordu. Bilip bilmeden buraya gelip konuşmayın.

300 TL'lik saatten 1000 TL'lik performans beklemiyordum. En basitinden işlemleri yapamıyan bir saate para verilmez. :) aldığımda düzgün bir uyku raporlaması bile yapmıyordu. Bilip bilmeden buraya gelip konuşmayın.

Peki 300 TL'ye göre bir önerin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı