Akıllı saate arama yapma izni verilince bütün sesler akıllı saate geliyor

Musa1907

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, herkese iyi akşamlar, ben akıllı saatimi Bluetooth'a bağladığımda arama, kişiler ve medya seslerine izin verince akıllı saatimden arama yapabiliyorum fakat bu sefer bütün sesler akıllı saate geliyor. Gidip medya sesini kapatıyorum fakat bu sefer de arama yapamıyorum. Çözümü var mıdır?

Arkadaşlar, herkese iyi akşamlar, ben akıllı saatimi Bluetooth'a bağladığımda arama, kişiler ve medya seslerine izin verince akıllı saatimden arama yapabiliyorum fakat bu sefer bütün sesler akıllı saate geliyor. Gidip medya sesini kapatıyorum fakat bu sefer de arama yapamıyorum. Çözümü var mıdır?
Akıllı saatten arama yapmak bence saçma zaten. Ergonomik ve pratik değil. Ayrıca özel bir şey konuşurken o ortamdaki herkes konuşmayı duyuyor. Bence konuşmayı kapatıp kullan.

Akıllı saatten arama yapmak bence saçma zaten. Ergonomik ve pratik değil. Ayrıca özel bir şey konuşurken o ortamdaki herkes konuşmayı duyuyor. Bence konuşmayı kapatıp kullan.

Doğru söylüyorsunuz fakat madem böyle bir özellik var çözümünü öğrenmek istedim bende.

Doğru söylüyorsunuz fakat madem böyle bir özellik var çözümünü öğrenmek istedim bende.
Çözümü Bluetooth'dan akıllı saatinizi bulup Konuşma sesini kapatmak. Eğer bunu yaptığınızda sesler akıllı saate geliyorsa yazılımsal bir sorun var demektir. Muhtemelen Çinli markaların akıllı saatlerinden birini kullanıyorsunuz.

Çözümü Bluetooth'dan akıllı saatinizi bulup konuşma sesini kapatmak. Eğer bunu yaptığınızda sesler akıllı saate geliyorsa yazılımsal bir sorun var demektir. Muhtemelen Çinli markaların akıllı saatlerinden birini kullanıyorsunuz.

Valla T700 Pro kullanıyorum hangi ülke üretiyor bilmiyorum ama yazılımsal bir problem olabilir.

Geri
Yukarı