Akıllı saatler temel işlev için var mı?

Ömer1649

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F işlemci, Gigabyte H610M H anakart, 16GB Ram, Sapphire RX6600 8GB GPU, Windows 11 Directx12
Herkese hayırlı ramazanlar. Dışarıda akıllı telefona ihtiyaç olmadan telefonun temel işlevlerini(sesli görüşme ve mesajlaşma) görebilecek akıllı saat var mı? Amacım dışarıdayken telefonu hiç taşımamak ve kullanmadan bağımlılığı azaltmak. Bu mümkün mü mü?

SIM kart takılabilen akıllı saatler var fakat çoğu çin malı. Güvenilir markalar bu tip saatler henüz üretmiyor.

Satın alırken alacağınız saatin yorumlarına dikkat edin.

SIM kart takılabilen akıllı saatler var fakat çoğu çin malı. Güvenilir markalar bu tip saatler henüz üretmiyor.

Satın alırken alacağınız saatin yorumlarına dikkat edin.
TCL markası gördüm , bir de Apple watch var ma Apple aşırı pahalı.

Apple Watch ile arama yapmak için telefona ihtiyacınız var.
Zaten pahalı. Yav birkaç ay önce görmüştüm Samsung'un Galaxy serisinde sim destekli olanlar vardı ama şimdi hiçbir mağazada satılmıyor. 😤

Zaten pahalı. Yav birkaç ay önce görmüştüm Samsung'un Galaxy serisinde SIM destekli olanlar vardı ama şimdi hiçbir mağazada satılmıyor. 😤

Galaxy Watch'ın Türkiye'ye gelen versiyonları e-SIM desteklemiyor. Vergilerden dolayı Samsung bilerek getirmiyor. Huawei'ın birkaç modeli destekliyordu sanırım. Huawei, Apple ve Samsung dışında SIM kart destekleyen saatler çocuk saati.

Galaxy Watch'ın Türkiye'ye gelen versiyonları e-SIM desteklemiyor. Vergilerden dolayı Samsung bilerek getirmiyor. Huawei'ın birkaç modeli destekliyordu sanırım. Huawei, Apple ve Samsung dışında SIM kart destekleyen saatler çocuk saati.
Aynen yanlış hatırlamışım, Huawei ya da Apple SE gibi modellerde görmüştüm, 6-7k gibi fiyatlarda satılıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı