ASUS TUF Gaming VG27AQL3a monitör nasıldır?

AnkaTR

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
Asus TUF Gaming VG27AQL3A
Merhaba, ASUS'un TUF Gaming VG27AQL3a modeli olan monitörü almayı planlıyorum. Ürün yeni çıktığından dolayı çok fazla ve detaylı inceleme bulamadım internette. Nasıldır? Tavsiye eder misiniz bu monitörü?

Son düzenleyen: Moderatör:

Alalı yaklaşık 1 ya da 1.5 ay oldu uzun kullanıma girer mi bilmiyorum ama kullandığım süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadım. Bağladığım laptopa mini DisplayPort'u var ve içinden mini displaye uygun kablo çıkmadı. Bu yüzden HDMI ile bağlandığından 144 Hz üstünü tecrübe edemedim henüz. Monitör performansı kısmına gelirsek renkler, çözünürlük, ayak kalitesi, malzeme kalitesi genel anlamda güzel. ASUS güvenimi halen sarsmadı. Eğer almayı planlıyor iseniz mağazaya gidip ölü piksel testi de yaptırmanızı tavsiye ederim.

Alalı yaklaşık 1 ya da 1.5 ay oldu uzun kullanıma girer mi bilmiyorum ama kullandığım süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadım. Bağladığım laptopa mini DisplayPort'u var ve içinden mini displaye uygun kablo çıkmadı. Bu yüzden HDMI ile bağlandığından 144 Hz üstünü tecrübe edemedim henüz. Monitör performansı kısmına gelirsek renkler, çözünürlük, ayak kalitesi, malzeme kalitesi genel anlamda güzel. ASUS güvenimi halen sarsmadı. Eğer almayı planlıyor iseniz mağazaya gidip ölü piksel testi de yaptırmanızı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim. Online aldım. Sorunsuz geldi. Çok güzel monitor

Bende bu monitörden almayı düşünüyorum. LG MSI ve ASUS markaları arasında git gel yapıyorum ama bu model çok ağır basıyor. Bir bakalım araştırmalar devam ediyor...

Geri
Yukarı