Çözüldü Akıllı tahta dokunmatiği sapıtıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cdentypeek

Decapat
Daha fazla  
Sınıftaki akıllı tahtada, örnek veriyorum hoca bir şey yazıyor. Tahtaya ardından dokunmatik sapıtıyor başka yerlere tıklamış gibi masaüstü kısayollarına tıkladığımız zaman uçuyor kısayollar. Her zaman olmuyor arada bir dokunmatiği açıyıp kapayınca sorun çözülüyor fakat bazen zaman kaybına yol açabiliyor kalıcı bir çözümü var mı?

Çözüm
Güneşle ne alakası var hocam güneş panaliylemi çalışıyor?
Evet? Güneşten elektromanyetik radrasyon gelip tahtaya vurunca öyle bir sorun meydana geliyor ben de akıllı tahtayı çok kullandım (4 sene) hatta dediğin gibi dokunmatiği açıp kapayınca düzeliyordu perdeyi kapatınca öyle sapıtmıyordu inanın bana.
Tahtanın içinde touch control panel adında bir uygulama olması lazım. O uygulamayı açıp resete basmanız yeterli olacaktır.

Sınıftaki akıllı tahtada, örnek veriyorum hoca bir şey yazıyor. Tahtaya ardından dokunmatik sapıtıyor başka yerlere tıklamış gibi masaüstü kısayollarına tıkladığımız zaman uçuyor kısayollar. Her zaman olmuyor arada bir dokunmatiği açıyıp kapayınca sorun çözülüyor fakat bazen zaman kaybına yol açabiliyor kalıcı bir çözümü var mı?

Tahtanın ekranının 4 köşesinin tozunu alın bir nebze olsa da düzeliir.

Geri
Yukarı