Çözüldü Akıllı tahtanın dokunmatiği bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mikail Ebrinç

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 1200af
8gb ddr4 3000mhz ram
rx 560 4gb
Meslek
bilişim bölümü öğrencisi
Bir sorunu yoktu sadece oynuyorduk tahta ile, sınıftakiler kalibre uygulamasını açtılar, arkadaş ayarlıyordu sonra diğer arkadaş geldi dokunmaya başladı. Biz basıyoruz ama imleç sağda oluyor, yani ortadaki dosyayı açmak için sola basmamız gerekiyor nasıl düzeltiriz? Mouse ile çözülür mü? Sınıftan biri de beni suçluyor. :D

Bir sorunu yoktu sadece oynuyorduk tahta ile, sınıftakiler kalibre uygulamasını açtılar, arkadaş ayarlıyordu sonra diğer arkadaş geldi dokunmaya başladı. Biz basıyoruz ama imleç sağda oluyor, yani ortadaki dosyayı açmak için sola basmamız gerekiyor nasıl düzeltiriz? Mouse ile çözülür mü? Sınıftan biri de beni suçluyor. :D
Olur öyle. Fare takıp deneyin.

Dokunmatik bozulduysa mouse ile çözülür.

Kalibre uygulamasına tekrar gir. Nişan tahtası gibi olan yerlere (sol üst, sağ alt, sağ üst, sol alt) %100 olana kadar bas düzelir.

Kalibre uygulamasına tekrar gir. Nişan tahtası gibi olan yerlere (sol üst, sağ alt, sağ üst, sol alt) %100 olana kadar bas düzelir.
Onları yaparken bozuldu işte, onlara basmayı bırak uygulamayı açamıyoruz, uygulama solda basmaya çalışıyoruz ortaya tıklıyor.

Mouse ile kalibrasyon uygulamasından tekrar düzgün bir şekilde dokunarak kalibrasyon yapın. Dokunmatiği kapatıp açınca da düzelir. Bizde de oldu öyle çözdük.

Geri
Yukarı