Akıllı tahtanın USB anahtarı farklı bir yerde kullanılabilir mi?

Trickyy

Decapat
Daha fazla  
Bizim okulda akıllı tahtalar USB'deki anahtarla açılıyor ve dün sınıfta bu USB'lerden birini bulduk. USB'nin içinde key.txt diye bir dosya var, bunu kendi USB'mize atsak açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalar şu an akıllı tahtanın serbest bölgesinde yarın kendi flaşıma atacağım. Eve gelince dosyaların ssini atarım. Orada birkaç tane USB virüs koruması diye dosyalar vardı.
Dosyaların hepsini göremezsiniz. Ve yüzde doksan dokuz virüslü bir flash bellek. Görmek için sistem için gizlenen dosyaları göster diye bir ayar olacak windowsta. Onu klasör seçeneklerin den açmanız lazım. Eğer linux kullanıyorsan direk tak ve görürsün.

Dediğin şeyi yaparsan disipline gidersin, üç beş kuruş için saçma sapan şeyler yapmaya gerek yok. Ayrıca güvenlik prosedürleri nasıl bilmiyorum ama büyük ihtimal her belleğe özel atanmıştır o anahtarlar.

Zevkine sildim. Okulda bana heçkır denemeye başladı.

İyiymiş bizim sınıfta öğle arasında tahta açık diye gittim .bat dosyası yaptım yeşil renkte, sadece echoları loopluyordu. Sınıftakiler tahta bozulursa parasını ödemem diye bana kızdı ya gram akıl yok yemin ederim.

Dediğin şeyi yaparsan disipline gidersin, üç beş kuruş için saçma sapan şeyler yapmaya gerek yok. Ayrıca güvenlik prosedürleri nasıl bilmiyorum ama büyük ihtimal her belleğe özel atanmıştır o anahtarlar.

Müzik hocasının USB'sinden aldık bence çalışır.

O kağıdı direk yırtarlar. Afedersiniz bir yerlerine bile takmazlar.

Kağıt bizde kalacak işte.

Herkese teşekkürler bu arada bunları arkadaşımla satsam disiplin cezası alır mıyım? Sadece insanların USB'sine bu txt yi atacağız. Tahtalara ellemeyeceğiz.

amacımız harçlığımızı çıkarmak
Hocam harçlık çıkaracak başka aktiviteler deneyin derim , su satın , simit falan satın böyle şeylerin disiplin cezaları var diye biliyorum.

Müzik hocasının USB'sinden aldık bence çalışır.
O belleğe atanmış olabilir anahtar, farklı bir bellekte çalışmayabilir. Nasıl çalıştığını bilmediğimden kesin konuşamıyorum. Bu arada bu anlamda yapacağın tüm işlemlerden ceza alırsın. Üç beş kuruş para kazanacağım diye değmez. Onlarca harçlık çıkartabilecek şey varken böyle saçma sapan bir şey yapmaya gerek yok.

Geri
Yukarı