Akıllı tahtayı açmak için gereken dosya nedir?

Eksik yazmışım sağ tıklayıp Görev Yöneticisi'ni başlat diyeceksin. Kapattıktan sonra hocanın flashi tahtaya kopyala sonra flashı çek kendinkini tak o dosyayı kendi flashına at. Ama disiplin yersen gelip Technopat'a yazma kendi sorumluluğunda her şey.
O iş öyle çalışmıyor. Flashın içinde gizli bir dosya.

.txt dosyası mı? Ben aldım onu çünkü ama çalışmadı. Flash exFAT diye mi oldu acaba?
Alakası yok. Atak basit boktan bir program olsa da flash kısmını geliştiren iyi düşünmüş. Flash'ın içinde gizli isimsiz bir sektör oluşturuyor ve oraya atıyor dosyayı. TXT falan değil yani. Hocalarınız birbirlerinden kopyalamıyor flashları. Flash hazırlamak için program var. Ayriyeten o bölgeye ulaştınız klonladınız diyelim. Flashın hwidsi ile çalışıyor. Başka şekilde görmüyor yani. Eğer atak'ı aşmak istiyorsanız ya tahtadan komple kaldıracaksınız yada hocanız flashı unuttuğunda görev yöneticisinden işlemler kısmından "servisatk.exe" adlı işlemi kapatacaksınız. Hepsi bu.

Kimse kusura bakmasın da, Anadolu lisesine gidiyorum, akıllı tahtaların alayı 8.1-10, hiçbirinde anahtar vs, yok acaba meslek lisesine mi gidiyorsun? Çünkü böyle şeyler genellikle bir takım olaylar sonrası oluyor.

Kimse kusura bakmasın da, Anadolu lisesine gidiyorum, akıllı tahtaların alayı 8.1-10, hiçbirinde anahtar vs, yok acaba meslek lisesine mi gidiyorsun? Çünkü böyle şeyler genellikle bir takım olaylar sonrası oluyor.
Anadolu lisesindeyken bizde vardı. Ben kaldırmıştım.
500 üzerinden 454 puanla girmiştim vaktinde. %3lük dilimdeydim.

Belki de +18 olaylar dönmüştür, yoksa anormal bir durum.
Dönmedi. Anormal falanda değil. Niye illa anormalize etmeye çalışıyorsun onu da anlamadım da. Atak programı çıktığı yıllarda çoğu hocanın hoşuna gitmişti. Yüklemişlerdi. Senin okulunda da varmıştır. Sonrasında bazı senden önceki öğrenciler ve öğretmenlerin etkisiyle kaldırılmıştır.

Dönmedi. Anormal falanda değil. Niye illa anormalize etmeye çalışıyorsun onu da anlamadım da. Atak programı çıktığı yıllarda çoğu hocanın hoşuna gitmişti. Yüklemişlerdi. Senin okulunda da varmıştır. Sonrasında bazı senden önceki öğrenciler ve öğretmenlerin etkisiyle kaldırılmıştır.

Ben şu ana kadar hiç böyle bir olay görmedim, bana anormal geldi.

Geri
Yukarı