Akım korumalı priz alma

Merhaba arkadaşlar. Schneider Electric APC 5'li Akım Korumalı Priz ve 2 USB Fiyatı bu ürünü satın aldım. Bu ürün topraklamalı bir ürün müdür? Eğer değilse hatta da topraklama yok ise, bu prize ek topraklamalı priz taksam bir problem yaşar mıyım?

Bunun USB'siz olanını Schneider Electric APC 5'li Akım Korumalı Priz PM5-GR Fiyatı bunu almayı düşünüyorum siz memnun musunuz?
Bir de bu marka ekipman garantisi veriyor mu elektriksel bir sorun olduğunda bilginiz var mı?

Bunun USB'siz olanını Schneider Electric APC 5'li Akım Korumalı Priz PM5-GR Fiyatı bunu almayı düşünüyorum siz memnun musunuz?
Bir de bu marka ekipman garantisi veriyor mu elektriksel bir sorun olduğunda bilginiz var mı?
Aynı modeli kullanmaktayım. Çok memnunum. Elektrik kesintilerinin bol olduğu bir yerde yaşıyorum ve yeni aldığım televizyonum için bu prizi tercih ettim. Şu ana kadar yaşadığım bütün elektrik kesintilerinden zararsız çıktım. Kaliteli bir ürün gerçekten.

Aynı modeli kullanmaktayım. Çok memnunum. Elektrik kesintilerinin bol olduğu bir yerde yaşıyorum ve yeni aldığım televizyonum için bu prizi tercih ettim. Şu ana kadar yaşadığım bütün elektrik kesintilerinden zararsız çıktım. Kaliteli bir ürün gerçekten.

Elektrikle alakalı bir ürün zarar gördüğünde ekipman garantisi veriyor mu bu marka bilginiz var mı?
Mesela aşagıda linkini bıraktığım üründe 150.000 Euro değerinde ekipman garantisi verdikleri yazıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı