Akım korumalı priz önerisi

Sailaner

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 2 adet akım korumalı prize ihtiyacım var fakat hangi marka iyidir bilmiyorum. Sağlam ve güvenilir bir ürün almak istiyorum çünkü biri evdeki beyaz eşyalarda kullanılacak.

2 adet priz istiyorum. Biri direkt duvara bağlı olacak uzatma kablosu olmasına gerek yok. Çamaşır ve kurutma makinesi için kullanılacak duvara takacağım direkt.

İkinci priz ise salonda televizyonun altında vitrinin altında olacak. Ona ise modem, PON cihazı, televizyon, uydu alıcısı ve robot süpürge takılı olacak.

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Bütçem maksimum 600 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 2 adet akım korumalı prize ihtiyacım var fakat hangi marka iyidir bilmiyorum. Sağlam ve güvenilir bir ürün almak istiyorum çünkü biri evdeki beyaz eşyalarda kullanılacak.

2 adet priz istiyorum. Biri direkt duvara bağlı olacak uzatma kablosu olmasına gerek yok. Çamaşır ve kurutma makinesi için kullanılacak duvara takacağım direkt.

İkinci priz ise salonda televizyonun altında vitrinin altında olacak. Ona ise modem, PON cihazı, televizyon, uydu alıcısı ve robot süpürge takılı olacak.

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Bütçem maksimum 600 TL.
Tunçmatik modellere bakabilirsiniz.

Bundan başka bir bağlantıya bakmanıza gerek bile yok.
Bütçem maksimum 600 TL ve tekli priz aramıyorum. Biri ikili, biri de en az 5'li olmak zorunda.

Marka kalitelidir.

Bunu buldum bu iyi midir? Makineler için direkt duvar prizi.

@Sailaner, ucuz olanların pek bir koruma yaptığı söylenemez. Ayrıca akım korumalı prizler, gerilim dalgalanmalarından korumazlar. Giren çıkan akım farkı oluştuğunda devreyi açıp yükü şebekeden ayırır ve yükü korur.

Bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı