Akım korumalı priz önerisi

Bunu buldum bu iyi midir? Makineler için direkt duvar prizi.

Tunçmatik almadan önce forumda araştırma etmiştim.
Kendim senelerdir kullanırım gerçekten başarılı ürün özellikle fiyatına göre.
Öneririm hocam. 2 Adet kullanıyorum biri size attığım diğeride sizin attığınız model.

@Sailaner, bahsettiğiniz cihazları gerilim dalgalanmasına karşı korumak çok yüksek maliyetli olur. Akım korumalı priz de yüksek akım için önlemdir.

Sizin bütçenizde yerli markalardan akım korumalı priz almaktan başka bir çareniz olmaz. Ancak evinizin ve binanızın elektrik tesisatınızda Kaçak Akım Rölesi varsa zaten pek de bir anlamı olmayabilir. Düzgün bir şey almayacaksanız hiç almasanız da olur.

Eğer evinizin ve binanızın elektrik tesisatında kaçak akım rölesi yoksa ucuz da olsa akım korumalı priz almak faydanıza olacaktır.

@Sailaner, bahsettiğiniz cihazları gerilim dalgalanmasına karşı korumak çok yüksek maliyetli olur. Akım korumalı priz de yüksek akım için önlemdir.

Sizin bütçenizde yerli markalardan akım koruma priz almaktan başka bir çareniz olmaz. Ancak evinizin ve binanızın elektrik tesisatınızda Kaçak Akım Rölesi varsa zaten pek de bir anlamı olmayabilir. Düzgün bir şey almayacaksanız hiç almasanız da olur.

Eğer evinizin ve binanızın elektrik tesisatında kaçak akım rölesi yoksa ucuz da olsa akım korumalı priz almak faydanıza olacaktır.
Binamın altyapısı sağlam ve güvenli dalgalanma yaşamadım hiç. Elektrik kesintisi de çok nadiren oluyor senede 1-2 kere. Yine de cihazlar, özellikle de makineler yeni olduğu için bir önlem almak istedim. Yukarıda attıkları Tunçmatik ürünleri işimi görür mü?

Marka kalitelidir.

Aldım, kullanıyorum tavsiye ederim.

1687547791515.png

@Yener K., emin olmamakla birlikte bilgilerin yanlış olabileceğini düşündüğüm için destek ile iletişime geçtim. Ancak herhangi bir çözüm elde edemedim. O yüzdendir ki, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz için sizi etiketledim. Eğer yorumlarım yanlış bilgi içeriyorsa gerekli önlemleri almalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı