Akım Korumalı Priz Önerisi

Selamlar. Aşağıdaki Schneider APC PM6U-GR ürününü bizzat kullanıyorum. Çok memnunum ve yorumlarda da kullan herkes memnun. Ayrıca 2 adet hızlı şarj ünitesinin olması da güzel bir avantaj sağlıyor.

Saygılarımla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Selamlar. Aşağıdaki ürünü bizzat kullanıyorum. Çok memnunum ve yorumlarda da kullan herkes memnun.

Saygılarımla.

Dostum bu tükenmiş galiba, burada da var ama fiyat farkı epey fazla gibi;

Schneider, elektrik otomasyonda liderler arasında yer alır. Piyasasında bilinir ve tercih edilir bir markadır fakat marka ayırmaksızın akım korumalı prizler için hiç bir halta yaramadıkları konusunda da bir rivayet var. Kendimde her ihtimale karşı Schneider PM5U-GR modelini aldım ama dediğim gibi gerçekten bir işe yarıyor mu yaramıyor mu bilmek çok mümkün değil. Bu prizden önce de sistemimde her hangi bir sorun yoktu aldıktan sonra da yok.

Selamlar. Aşağıdaki Schneider APC PM6U-GR ürününü bizzat kullanıyorum. Çok memnunum ve yorumlarda da kullan herkes memnun. Ayrıca 2 adet hızlı şarj ünitesinin olması da güzel bir avantaj sağlıyor.

Saygılarımla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba ben bunun USB girişi olmayan modelini aldım ama yandaki yuvarlak circuit breaker tuşuna basılmıyor ve biraz gevşek. Kullandığınız için soruyorum, bu normal midir? Yoksa iade edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı