Akıncı - Çizgi Dizi

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
ATV'de yerli ve milli süper kahramanımız Akıncı'nın bir dizisi yayınlanmış, proje tutmayınca sonlanmıştı. ATV, Akıncı karakterinden vazgeçmemiş olacak ki şimdi de karakter için çizgi dizi yayınlamaya karar vermiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karakter biraz DC'den Nightwing'e mi benziyor?

ATV'de yerli ve milli süper kahramanımız Akıncı'nın bir dizisi yayınlanmış, proje tutmayınca sonlanmıştı. ATV, Akıncı karakterinden vazgeçmemiş olacak ki şimdi bu karakter için çizgi dizi yayınlamaya karar vermiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karakter biraz DC'den Nightwing'e mi benziyor?

Reklam için diyecek bir şey bulamadılar galiba.

Herkes Nightwing'e benziyor diyor zaten Twitter'da.
Bu arada bana göre çok kötü bir yapım, keşke yapılmasaydı.

Ekran Görüntüsü (1087).png

Herkes Nightwing'e benziyor diyor zaten Twitter'da.
Bu arada bana göre çok kötü bir yapım, keşke yapılmasaydı.

Güzel Türk yapımı çizgi dizi mi var sanki? Küçükken TRT çocuk ta izlemeyi sevdiğim bir kel oğlan vardı. Onun dışında hepsi tırttı. Animasyon ve özgünlük konusunda asla gelişemedik şu sektörde. Hani Çinliler her şeyin sahtesini yapıp piyasaya sürerler ya, onun bir değiştiği de biziz bu konuda.

Yani bu animasyon sektöründe geçmişe nazaran iyi adımlar atmamız iyi bir şey sanırım, çakma veya orjinal olsada. Ama eleştiri yapacak olursam baş karakterin adına Arap yerine Türk kökenli bir isim koyulabilirdi diye düşündüm(Sonuçta burada dizinin konusu Akıncı değil mi? Akınca yanlış öğrenmedi isem Osmanlıda olan bir şeymiş.).

Bu arada gerçekten sadece fotoğrafı görsem aklıma direkt Nightwing olup olmadığı gelebilir.

ekran-goeruentuesue-1087-png.1624189

Yeni konular

Geri
Yukarı