AKK 2 Katına Çıkıyor

Arkadaşlar merhaba. Bu sabah saat 10 sıralarında 444 0 375 telefon numarasından aradılar. Şuan kullandığım 16 MBPS 50 GB AKK olan tarifemin fiyatı aynı kalıp kotayı 100 GB yapacaklarını söylediler. Şuan hala 50 GB olarak gözükmekte. Ama değişeceğini umuyorum. Bir daha ki ay bakacağız :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de 50GB Türk telekom var. Ancak 200GB kullanmama rağmen kotaya girmedi 4 aydır. :D
5 yıldır TTNet 8Mbps 50GB kullanıyorum, kotayı aşar aşmaz hız düşüyor. Zaten 8'i bile veremiyorlar, anca 5-6 mbit civarında oluyor hız, alt yapı 16 desteklemesine rağmen.
Ben kotayı 2'ye değil üçe çıkardım artık. Türk.net e geçtim. Taahhüt yok, ek telefon faturası yok. Tavsiye ederim. Türkcell in süperonline ile birlikte dört dörtlük tarifeleri var. Onlar da çok uygun aslında ama ben taahhüt işine hiç sıcak bakmıyorum. Hele hele 2 yıl taahhüt istiyorlar, ona hiç gelemedim.

5 yıldır TTNet 8Mbps 50GB kullanıyorum, kotayı aşar aşmaz hız düşüyor. Zaten 8'i bile veremiyorlar, anca 5-6 mbit civarında oluyor hız, alt yapı 16 desteklemesine rağmen.
Ben kotayı 2'ye değil üçe çıkardım artık. Türk.net e geçtim. Taahhüt yok, ek telefon faturası yok. Tavsiye ederim. Türkcell in süperonline ile birlikte dört dörtlük tarifeleri var. Onlar da çok uygun aslında ama ben taahhüt işine hiç sıcak bakmıyorum. Hele hele 2 yıl taahhüt istiyorlar, ona hiç gelemedim.

Türk.net'i yeni farkettim. Daha önce farkedemediğim için üzgünüm. Türk telekomla olan sözleşmem bitince direk Türk.net e geçeceğim.

Arkadaşlar akk kalktı mı acaba? Her ay 1 haftada akk'yi aşıyorum. Bu ayda aştım 7 günde. Ondan sonra 10 gündür 3 mbps kullanıyordum. Ama şu an internet hızım normal zamandaki gibi. Sanırım kalktı akk. Gözümüz aydın. :)

Herkese 10 gb kota eklenmiş. Yanlış alarm pardon. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı