AKK Gitti AST Geldi

Habertürk'ün haberturk.com'da yayınladığı Akşam saatlerinde hızı indirecek adlı haberinde Kablonet'in belirlediği akşam saatlerinde limitsiz İnternet paketlerinde hız düşürülmesi yapacak ve AKK'de olduğu gibi yüksek fiyatlarda AST olmayan tarifeleri olacakmış.

Ben müşteri hizmetlerini aradığımda, böyle söylediler.
Çok saçma. Bu nasıl bir şey ya? Mecburen çok da iyi olmasa da, AST'li paketlere geçmek istiyorum. 1 yıl daha beklemek mi zorundayım? Aynı servis sağlayıcı değil mi kardeşim! Neden aynı ISS içinde kampanya değiştiremiyorum. Kablonet artık eskisi gibi değil. Rezil bir firma. 60 TL diye anlaştık. Çoğu zaman 80 geliyor. Ben ona 24 ay söz veriyorum. O bana 60 TL sabit fiyat garantisi sunuyor. Ben sözüme uyuyorum, o uymuyor. Şikayet edeceğim.

Çok saçma. Bu nasıl bir şey ya? Mecburen çok da iyi olmasa da, AST'li paketlere geçmek istiyorum. 1 yıl daha beklemek mi zorundayım? Aynı servis sağlayıcı değil mi kardeşim! Neden aynı ISS içinde kampanya değiştiremiyorum. Kablonet artık eskisi gibi değil. Rezil bir firma. 60 TL diye anlaştık. Çoğu zaman 80 geliyor. Ben ona 24 ay söz veriyorum. O bana 60 TL sabit fiyat garantisi sunuyor. Ben sözüme uyuyorum, o uymuyor. Şikayet edeceğim.

+20 TL farkın gerekçesini ne olarak söylüyorlar?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı