AKK hızı artıyor!

Neredeyse hiç bir şey değişmemiş. Zaten internet sağlayıcıları bize kazık atmanın yollarını arıyor, bir yerden bulup gene 3 ile 2 arasında mbps olarak kullanacağız.

TT'yi yöneten kişi ben olsam AKK'yi bende kaldırmam sonuçta paramı kazanıyorum isteyene AKK'siz paket seçeneğide mevcut.

Tam 5 Mbps hızı görenler için ihtiyacı biraz da olsa karşılayacak diyebilirim ama bunu gerçekleştiğinde göreceğiz. Zaten AKK'nin tamamen kalkması demek şuan da ödediğimiz miktarların kat kat bizden çıkarılacağı demek. Şükür..

Bas parayı, al AKK'siz tarifeyi. Beyler, BTK hiçbir zaman AKK kaldırmayacak. Politika belli, daha demin de söyledim. Vereceksin cebinden her ay 150 kağıt, saniyede 3 MB indirmeyi doya doya kullanacaksın. (25/8= 3.125)

AKK hiçbir zaman kalkmayacak, çünkü bu tür ayaklanmalar hiçbir zaman olumlu sonuçlanmayacak. 3MBPS olmuş sana 5 MBPS, ne fark eder? 350-360 la indirirken artık 500 ile indireceğiz. Ben artık bu duruma bile sevinir hale geldim, çünkü istemeden de olsa farkına vardım. Bu durumlar değişmeyecek, parası olan düdüğü çalacak.

Daha neler neler yazılır da, siyasete girer diye yazmıyorum. Bu ülkede yanlış giden hiçbir şey doğruya çevrilemeyecek, çünkü buna izin verilmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı