AKK dolsa bile 1080p video izlemek mümkün mü ?

Fake_Dead

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba Technopat sakinleri bu gün bir forumda gördüğüm, ilgimi çeken bir konu gördüm.
Konunun içeriğine gelecek olursak yazan kişi, bize kotanız dolsa dahi 1080p video izleyebileceğimizi vaat ediyordu.

Başta inanmadım ama kendim deneyince işe yaradı.

Olaya geleceksek rabb.it sitesine girip üye oluyoruz, sonra just my mic yazan yere basıyoruz, burada chrome ya da hangi tarayıcı kullanıyorsanız sizden mikrofon kullanma isteği isteyecek engelleyebilirsiniz sorun yok, daha sonra decide what to watch bastıktan sonra hemen altta siteler çıkar direk youtube'a girebilirsiniz veya "insert URL or search google" yazan yere google yazabilirsiniz.

NOT: Altta bulunan LD yazan yere basııp High definition yazan yere tıklayın.

Bu olayı bana açıklaya bilir misiniz ?

1.png
12.jpg
33.jpg

Şurada bekleyeyim. Gerçekten ilginç. Birazdan üye olacağım. 5 mbps hız gördüğüm VINN ile bu hızları görürsem mükemmel olur. Ama bu site sahibi bu hızı herkese nasıl / neden bedava sağlıyor?

Bu siteyi uzun süredir kullanmaktayım sıkıntısı görmedim. Asıl internet hızınız yüksek ise rabbit'te 1000mbps ye kadar çıkıyor.

Denedim. Ama donuyor biraz ve high definitionda bile görüntü kalitesi biraz düşük gibi ama bu kadarına da şükür tabi :D. Bende 4K'da bayağı donuyor ve ses kayması oluyor. 1440P'de arada donuyor o kadar. 1080P mükemmel.

Son düzenleme:
Ben VINN kullanıyorum, 1080p video bile izleyemiyorken bu siteden açıp 4K video izleyebiliyorum :) Ses kayması olsa da internet hızı gerçek. Nasıl / neden böyle oluyor, hiçbir fikrim yok. Böyle bir hızı ücretsiz sunmak, kesinlikle suistimal doğuracaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı