AKK kalktı mı?

Vicente14

Kilopat
Beyler yeni yapıldığı için internet altyapısı olmayan bir apartmana taşındım. TTNET'e ne kadar gitsem de senelerdir beni oyaladılar. Bu süre zarfı boyunca mobil internetle idare ettim. 3 sene sonra Kablonet'e başvurdum ve altyapı zar zor geldi. Kablonet sınırsız kullanıyorum şimdi.

Sorum şu; 3 yıl önce TTNET kullanıyordum. Sınırsızdı ancak AKK diye bir saçmalık vardı.

Bir ara "AKK kalktı" diye bir haber okumuştum. Gerçekten AKK kalktı mı? Yani ne kadar kullanırsam kullanıyım internet yavaşlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler yeni yapıldığı için internet altyapısı olmayan bir apartmana taşındım. TTNET'e ne kadar gitsem de senelerdir beni oyaladılar. Bu süre zarfı boyunca mobil internetle idare ettim. 3 sene sonra Kablonet'e başvurdum ve altyapı zar zor geldi. Kablonet sınırsız kullanıyorum şimdi.

Sorum şu; 3 yıl önce TTNET kullanıyordum. Sınırsızdı ancak AKK diye bir saçmalık vardı.

Bir ara "AKK kalktı" diye bir haber okumuştum. Gerçekten AKK kalktı mı? Yani ne kadar kullanırsam kullanıyım internet yavaşlar mı?
Bu yalanlara inanmayın AKK kalkar yerine başka bir zımbırtı getirirler.

AKK kalktı, artık sınırlama yok. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz, lakin her İSS'de aynı olmayabiliyor. AKK kalksa dahi 1 TB'dan sonra yavaşlayabiliyor, o konuda emin değilim. En mantıklısı deneyip görmeniz olacaktır. Komşudan bedava internet çekiyorum, aylık en azından 1.5 TB kullanımım vardır. Komşu da 500 GB kullanıyordur, 2 TB harcama olsa dahi herhangi bir yavaşlama olmuyor.

Kablonet tarifelerinde 19-24 arası hız düşümlü tarifeler var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı