AKK ne zaman kaldırılır?

Düz mantıkla ufak bir hesap yaparsak,
10 mbps internetim var diyelim, 20 gb'lık bir indirme yapacağım, yaklaşık olarak 4.30 saatte indiririm ben bu dosyayı, 4.30 saat bilgisayar açık.
AKK yüzünden hızım 3 mbps'ye düştü, aynı dosyayı yaklaşık 15 saat gibi bir sürede indiriyorum, 15 saat pc açık
Bilgisayar fazladan 10 saat açık kalıyor ve giden elektrik milli servetten tüketiliyor, karbon emisyonunu falan hiç katmıyorum bile,
Siyasete hiç bulaşmak istemiyorum ama işte başımızdaki adamlar bunları ya hesaplayamayacak nitelikteler ya da para yüzünden bunları-milli serveti ve küresel ısınmayı- görmezden geliyorlar.

Dostum Türkiye'ye gelen arkadaşlar Avrupa ve Amerika'daki interneti kötüleyip duruyor fakat onlarda akk falan yok özgürce fiber net hızını yaşıyor adamlar herhalde arada sorun çıkacaktır ülkedeki internet rezalet geçen Azerbaycan'da 49 liraya 100 mbps akk sız kullandıklarını duyunca şok oldum :) bu arada torrenti engellemeye çalışan zihniyet dijital oyunları farkedince belki akılları başına gelir.

uydunet in rekabeti artırmaya yönelik güzel birkaç uygulaması var, gece 12 den sabah 9 kadar AKK kalkıyor ve internet hızın neyse ona göre indirebiliyorsun ve aylık 10 tl.

uydunet in rekabeti artırmaya yönelik güzel birkaç uygulaması var, gece 12 den sabah 9 kadar AKK kalkıyor ve internet hızın neyse ona göre indirebiliyorsun ve aylık 10 tl.
Çoğu zaman çalışmıyor, çalışmıyor derkenki kastım indirilen miktar asıl kotaya uygulanıyor, bu yüzden herkes iptal ediyor bu servise üyeliklerini, araştırırsan forumlarda bir çok şikayet var

Halkın ayaklanıp protesto etmesi gerekiyor, başka bir yolu yok. 500 bin kişi abonelikten çıkarsa belki o zaman bizi fark ederler. Sonuçta herkesin telefonunda internet var, 1-2 ayı internetsiz geçirsek sorun olmaz heralde ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı