Akko 5075b Plus nereden alınır?

Pahalı. Japonca alacaksa benim attığımı almalı.

Hocam şimdi dracula alırsam eğer merak ettiğim ileride şu Japonca keycaps alırsam draculaya takabilir miyim?

Takarsın ancak gmk67 dracula Castle'ye göre daha güzel bir model ona göre kararını ver sipariş et hocam.

Bu arada Japonca keycaps olarak bunu al pahalı olanı atmışım.

Amazon.com.tr (İki adet alacaksın)

Evet bu şekilde 3100-3200 arası tutuyor. Switch hariç tüm ürünleri yeni bir hesap açıp al. Switch'i de Amazon Prime ile al.

Son düzenleme:
Pahalı. Japonca alacaksa benim attığımı almalı.

Takarsın ancak gmk67 dracula Castle'ye göre daha güzel bir model ona göre kararını ver sipariş et hocam.

Bu arada Japonca keycaps olarak bunu al pahalı olanı atmışım.

Amazon.com.tr (İki adet alacaksın)

Evet bu şekilde 3100-3200 arası tutuyor. Switch hariç tüm ürünleri yeni bir hesap açıp al. Switch'i de Amazon Prime ile al.
Teşekkürler hocam.

Akko'nun kendi sitesinden alacaktım vergi çıkmıyor dendiği için fakat şöyle 2 farklı siteye denk geldim;

Hangisi doğru?

Amazon'dan Nays kartı ile alırsanız 2950 TL gibi fiyat oluyor. Sitedeki fiyatla aynı ve daha güvenilir bir alışveriş olur sizin için.

Amazon'dan Nays kartı ile alırsanız 2950 TL gibi fiyat oluyor. Sitedeki fiyatla aynı ve daha güvenilir bir alışveriş olur sizin için.
Detay verir misiniz?=

Akkonun sitesi ile uğraşamam derseniz kupon ile 3100tlye geliyor.
Bu da beyazı.
İlla ben Dracula Castle Akko 5075B Plus alıcam amazondan derseniz 3200tlye mevcut.
Akkonun sitesinden alırsan 2900 3000 gibi bir fiyata geliyor şahsen amazondan sipariş etmek daha mantıklı.
Hocam şu dracula olanın switchi nedir bilginiz varmı? amazonda blue mu yellow mu yazmıyor da.

Son düzenleme:
Detay verir misiniz?=

Hocam şu dracula olanın switchi nedir bilginiz varmı? amazonda blue mu yellow mu yazmıyor da.
1710966384686.png

Tanıtımda sarı diye göstermişler sarıdır umarım. (Sarı switch baya iyidir hocam 2 seçenek var zaten switch olarak ya mavi ya sarı 2si de çok efsane.)

Eki Görüntüle 2146181
Tanıtımda sarı diye göstermişler sarıdır umarım. (Sarı switch baya iyidir hocam 2 seçenek var zaten switch olarak ya mavi ya sarı 2si de çok efsane.)
Hocam onu görmemişim teşekkürler, v3 yellow pro olması önemliydi benim için. İçime sinerek alabilirim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı