Elektronik Akko 5075S RGB Kablolu Mekanik Klavye her şey dahil 2439 TL

Makaleler
6
Daha fazla  
Bu fiyata güzel seçeneklerden birisi benim de bir önceki klavyem. Sitesinden 90 dolara da alınabiliyor fakat böyle daha ucuza geliyor. Vergi ve kargo dahil fiyat ve ekstra bir ücret çıkmıyor. Özellikle yellow switch tavsiye ederim.

1710779244652.png
1710779228177.png

Hocam Almanya düzeni hakkında ne düşünuyorsunuz. Ben hep TR klavye kullandım. Alışmada herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce.

Hocam Almanya düzeni hakkında ne düşünuyorsunuz. Ben hep TR klavye kullandım. Alışmada herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce?
Cherry profilli bir klavye olduğu için yerlerini değiştirirseniz denildiği gibi yükseklik farkı olur ve rahat, kullanışlı olmaz. Onun dışında sadece görünüş olarak bu şekilde gözüküyor yani tuşların yerini zaten ezbere biliyorsanız bir sorun yaşamazsınız.

Klavye çok şık gözüküyor son zamanlarda Akko bayağı önerilmeye başlandı özelliği nedir bunu tercih etmeleri için? Razer Huntsman V2 TKL klavyem olmasaydı tercih edebilirdim sanırım.

Klavye çok şık gözüküyor son zamanlarda Akko bayağı önerilmeye başlandı özelliği nedir bunu tercih etmeleri için? Razer Huntsman V2 TKL klavyem olmasaydı tercih edebilirdim sanırım.

Önerilmesinin en büyük sebebi hotswap olması. Klavye çift tıklamaya mı başladı? Switch değiştir yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı