Elektronik Akko 5075S RGB Kablolu Mekanik Klavye her şey dahil 2439 TL

Önerilmesinin en büyük sebebi hotswap olması. Klavye çift tıklamaya mı başladı? Switch değiştir yeter.

Ayrıca Akko'nun keycaps ve Switch kalitesi olarak Razer ve diğer markalara nazaran yarıştaki üstünlüğünü 5000 serisi ile beraber pekiştirdi.
Epomaker ile beraber artık piyasada neredeyse tekel durumuna geldiler.
He tabii ki gmk67 Custom keyboard da var ama sonuç olarak marka bazında artık tekel sayılırlar.

Ayrıca Akko'nun keycaps ve Switch kalitesi olarak Razer ve diğer markalara nazaran yarıştaki üstünlüğünü 5000 serisi ile beraber pekiştirdi.
He tabii ki gmk67 Custom keyboard da var ama sonuç olarak marka bazında artık tekel sayılırlar.
Epomaker övüldüğünü gören Theory serisi aşığı ben bunu beğendi.

Sence gmk67 toplamak mı yoksa 5075s mi?

Aktif olarak kullanmaktayım, nasıl durduğu konusunda görsel isteyen arkadaşlara görsel atabilirim. Ek olarak ürünün tuş sesinden memnunum. Kaliteli bir plastiği var ve hissiyat olarak tatmin edici.

Benim kullandığım klavye indirimdeki klavyeye oldukça benzerdi, sanırım tek farklılıkları benimkinin kablosuz olabilmesi. Switchler indirimde olan switchlerle aynı, sesi çok güzel bana kalırsa. Satarken alıcı için çektiğim videoyu bırakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı