Akko 5075s vs HyperX Alloy Origins 60

Bütçe
3100-3300
Sanırsam dracula Castle tema gibi bir şey klavyenin teması.
Evet. Dracula Castle teması, ürün 5075B Plus. Aşağıdaki sitesinden bakabilirsiniz. Dracula castle'ın da farklı modellere uygulanmış hali, 5075B Plus'un da farklı modelleri mevcut. Switch farklılıkları vs oluyor tabi dikkat edin. Ben Dracula Castle 5075B Plus aldım kargoyu bekliyorum şu an.

Evet. Dracula Castle teması, ürün 5075B Plus. Aşağıdaki sitesinden bakabilirsiniz. Dracula castle'ın da farklı modellere uygulanmış hali, 5075B Plus'un da farklı modelleri mevcut. Switch farklılıkları vs oluyor tabi dikkat edin. Ben Dracula Castle 5075B Plus aldım kargoyu bekliyorum şu an.

Amazon'dan da alabilirsiniz Akko sitesiyle neredeyse aynı fiyat. Amazondaki switch yellow switch sorucak olursanız. Amazon yurt dışı hızlı getiriyor, ben Amazondan 5087B Plus sipariş etmiştim 8 günde geldi. Amazon.com.tr

Aynen bu model üzerinde karar kılınacaksa Amazon'da bir tık daha uyguna geliyor hatta. Ben fikir olması açısından modellerin bulunduğu siteyi attım.

Amazon'dan alacaktım karar kılmıştım bende Akko 5075b Plus'da 14 Mart'ta yürürlüğe giren kanunla artık sonradan taksitlendirme yapılmıyormuş. Klavye bile alamıyoruz artık. Lanet olsun ya.

Amazon'dan alacaktım karar kılmıştım bende Akko 5075b Plus'da 14 Mart'ta yürürlüğe giren kanunla artık sonradan taksitlendirme yapılmıyormuş. Klavye bile alamıyoruz artık. Lanet olsun ya.

Evet son durum para bulup sipariş verdim. Umarım pişman etmez.

Son düzenleme:

Evet son durum para bulup sipariş verdim. Umarım pişman etmez.
Hayırlı olsun. Umarım sıkıntısız gelir.

Geri
Yukarı