AKK'siz İnternet Tavsiyesi

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Kendi evimde Superonline 16 Mbps 75 GB AKK li internetini kullanıyorum ve ayda 64 TL gibi bir ücret ödüyorum. Fakat AKK dolduğu zaman hız 3e düşüyor ve hiçbirşey yapamıyorum. Fiyatı benimkisine yaklaşık olan AKK'siz bir internet varmı ? Superonline,TurkTelekom.TTnet falan fark etmez.

Superonline zaten her hızda AKK seçeneği sunuyor. 75,100,125 ve Sınırsız AKK seçenekleri var. Sadece fiyat farkı oluşuyor.

Sözleşmem var Nisanda bitiyor. O yüzden sordum belki kendileri arar da bir şeyler teklif ederler. Bulunduğum yerde fiber yok olsa geçeceğim paketi belirledim.

Sözleşmem var Nisanda bitiyor. O yüzden sordum belki kendileri arar da bir şeyler teklif ederler. Bulunduğum yerde fiber yok olsa geçeceğim paketi belirledim.

Superonline'da pahalı AKK'siz tarifeler. FixNet gibi firmalara bakabilirsiniz, daha uygun fiyata sağlıyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı