AKK'ye Kısmi Çözüm: AKK'siz Gece

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Superonline'nin "AKK'siz gece" servisini kullanmaya başladım yaklaşık 1 haftadır. Keşke daha önce keşfetseymişim.
Gece 12'den sabah 6'ya kadar internet sınırsız oluyor. Benim gibi interneti özellikle remux ve 1080p videolarla sömüren biriyseniz çok kullanışlı bir servis olduğunu belirteyim.
Torrent indirmelerinizi gece 12'den sonraya bırakarak büyük oranda kota tasarrufu yapabilirsiniz. 50 megabit hıza sahibim, çoğu indirmeler 1-2 saatte bitiyor zaten. Aylık 10 TL fiyatta sudan ucuz bence.
Bir diğer durum ise, smart TV'niz varsa özellikle 60 FPS oyun videolarını sınırsız izlemek keyifli oluyor.
Tabi erken yatanlar için pekte uygun olmayabilir bu servis.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline'nin "AKK'siz gece" servisini kullanmaya başladım yaklaşık 1 haftadır. Keşke daha önce keşfetseymişim.
Gece 12'den sabah 6'ya kadar internet sınırsız oluyor. Benim gibi interneti özellikle remux ve 1080p videolarla sömüren biriyseniz çok kullanışlı bir servis olduğunu belirteyim.
Torrent indirmelerinizi gece 12'den sonraya bırakarak büyük oranda kota tasarrufu yapabilirsiniz. 50 megabit hıza sahibim, çoğu indirmeler 1-2 saatte bitiyor zaten. Aylık 10 TL fiyatta sudan ucuz bence.
Bir diğer durum ise, smart TV'niz varsa özellikle 60 FPS oyun videolarını sınırsız izlemek keyifli oluyor.
Tabi erken yatanlar için pekte uygun olmayabilir bu servis.
Mayıstan sonra saat 2-8 arası sınırsız olacak zaten.

Bende alıcaktım. Fakat Mayıs'tan sonra 2-8 arası sınırsız olacağını duyduktan sonra, geri vites yapıp beklemeyi terchi ettim. Keşke bekleseydiniz.

Taahhüt vermediyseniz, bedava olana kadar rahat edersiniz. Bence çok da mantıksız bir şey değil. Tabii taahhüt vermediyseniz. :)

Taahhüt yok arkadaşlar:)
Mayıs civarında internet'te düzenleme olacağını bende duydum lakin AKK muhabbeti senelerdir var Türkiye'de ama değişen bir şey yok. Dediğiniz olursa zaten bende iptal ederim şu an kullandığımı.

Superonline ne zamandır var acaba bu kampanyası ?
Bilmiyorum bende yeni keşfettim ama uzun zamandır var diye tahmin ediyorum.

1-2 ay daha bekleseydiniz bu özelliğe hiç ücret ödemenize gerek kalmayacaktı.

Bende alıcaktım. Fakat Mayıs'tan sonra 2-8 arası sınırsız olacağını duyduktan sonra, geri vites yapıp beklemeyi terchi ettim. Keşke bekleseydiniz.
1-2 ay daha bekleseydiniz bu özelliğe hiç ücret ödemenize gerek kalmayacaktı.
Zaten her ay tekrar satın almadığın sürece bu hizmet aktif olmuyor.
Türksat e-faturaya geçtiğim için bana 1 ay ücretsiz verdi bende beğenince ertesi ay satın aldım gece 0-9 arası akk'ye dahil değil ve akk'yi aştıysan hızın geri 100mbps ye çıkarılıyo aylık 10TL bi ücreti var 30 gün sonra bitiyor bitince tekrar satın almazsanız aktif olmuyor.
Muhtemelen Süperonline'de de aynı şekildedir.

Taahhüt yok arkadaşlar:)
Mayıs civarında internet'te düzenleme olacağını bende duydum lakin AKK muhabbeti senelerdir var Türkiye'de ama değişen bir şey yok. Dediğiniz olursa zaten bende iptal ederim şu an kullandığımı.

Bilmiyorum bende yeni keşfettim ama uzun zamandır var diye tahmin ediyorum.

Ben daha Süperonline ve Türksat'ın isimlerini duyduğumdan beri 2 sindede bu paket mevcut ama diğer servis sağlayıcılarda yok diye biliyorum sadece bu ikisinde var.

Siz AKK ile sürüne durun, biz TurkNet kullanıcıları AKK'siz keyfini çıkartalım.
AKK TurkNet'de kalktı arkadaşlar bilginiz olsun.
Santrallere kendi cihazını yerleştiriyor, yerleştirilen tüm bölgeler AKK'siz kullanıyor.
Çok kısa sürede de her yer de başlayacak.

Siz AKK ile sürüne durun, biz TurkNet kullanıcıları AKK'siz keyfini çıkartalım.
AKK TurkNet'de kalktı arkadaşlar bilginiz olsun.
Santrallere kendi cihazını yerleştiriyor, yerleştirilen tüm bölgeler AKK'siz kullanıyor.
Çok kısa sürede de her yer de başlayacak.
Kardeşim bölgesel internet denilen halt BTK yakında onuda kaldırtacak kafanı yorma.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı